banner851

banner955

“BİRİ BUNA SON VERSİN”

Gazhane Caddesi Küçüksu mevkii üzerinde bulunan kavşakta gece saatlerinde drift yapan otomobil, bölgede ikamet eden bir vatandaşın kamerasına yansıdı. “Biri artık buna son versin” diyen vatandaş, aynı kişinin her akşam aynı saatte bölgeye gelerek kendilerini uykusundan uyandırdığını belirtti.

Yerel Haber 11.03.2018, 15:02 12.03.2018, 09:55
7060
banner1032

Düzce’de kendini bilmez sürücüler, özellikle cadde ve sokakların boş olduğu gece saatlerini seçerek vatandaşları rahatsız etmeye devam ediyor.

Canını hiçe sayan şehir magandalarından birinin adresi Gazhane Caddesi üzerinde bulunan Küçüksu mevkiindeki kavşak oldu. Gece saatlerinde bir vatandaşın cep telefonu kamera yansıyan görüntü pes dedirtti.

Uzun bir süre kavşakta “sıfır çizmek” diye tabir edilen hareketi yapan otomobil sürücüsü, otomobilinden çıkarttığı o rahatsız edici ses ile civarda ikamet eden vatandaşları uykusundan uyandırdı.

Bir vatandaş ise o anları cep telefonu kamerası ile çekerek çareyi, Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattına yollamakta buldu.

“Her akşam aynı saatte, aynı kişi”
 “Biri artık buna son versin” diyen vatandaş, “Yeter artık! İnsanların hayatı bu kadar basit mi? İnsanları tehlikeye atıyorlar resmen. Her akşam aynı araç, aynı saatlerde burada drift yapıyor. Her akşam uykumuzdan kaza oldu diye uyanıyoruz. Başkalarının hayatını da tehlikeye atıyor bu kişi. Aynı kişi burayı oyun parkına çevirdi” sözleriyle adeta isyan etti.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (21)
Randymandy 5 yıl önce
Ne kadar aciz zavallı bi insan marifet sanıyo yaptığını ne zevk alıyolar şundan bi anlasak
YETKİLİLERİMİZE 5 yıl önce
Aynı kişi veya kişiler kalıcı konutlar telekom binası önünde bulunan döner kavşakta da aynısını yapıyorlar.orada mobese var çalışıyor mu bilmiyoruz.ona rağmen hiç tınlamıyorlar.defalarca şikayet ettik malesef yine yapıyorlar.bence döner kavşağın içine gelen 2 yere kuzey ve güneyine atlama yapılmalı.
Burası düzce 5 yıl önce
Bu aksamda beklerim Bı gelsin bakalım m...
Hakikat 5 yıl önce
Yeminle meşe odunu ile döveceksin bak bir daha 30 km/hızı geçiyor mu terbiyesiz videoyu izlerken gerildim
!!! 5 yıl önce
Malesef bu kendini bilmez kim olduğu belli degil sadece orda değil her yerde bunu yapıyor ve buna birilerinin dur demesi gerekiyor illa birilerinin canı yandıktan sonra mı müdahale edilecek
Duzce 5 yıl önce
Plakasını versede birisi polis ilgilense bu araçla
Důzceli 5 yıl önce
Paranoya mi burası
R.R. 5 yıl önce
YAPTIĞI GÜRÜLTÜYE DEĞSE KEŞKE :D DÖNEMİYOR BİLE
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
parçalı bulutlu