banner851

banner614

BİRLİK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİLER

banner619

Düzce Bisiklet Kulübü’nün “Biziz, Beraberiz, Türkiye’yiz” etkinliğinde her kesimden bisiklet tutkunları bir araya gelerek birlik ve beraberlik için pedal çevirdi.

banner846
Yerel Haber 21.05.2017, 11:43 21.05.2017, 13:06
1379
BİRLİK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİLER
banner844

Düzce Bisiklet Kulübü, birlik ve beraberlik mesajı vermek için önemli bir etkinliğe imza attı. Olumsuz hava şartlarından dolayı katılımın beklenenin altında olduğu etkinliğe her şeye rağmen pek çok kesimden vatandaş katıldı.

Saat 10.30’da Anıtpark Meydanından başlayan bisiklet turunda İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, bazı ilçe belediye başkanları, parti il teşkilatları, sivil toplum kuruluşları, işitme engelli öğrenciler, pek çok okuldan öğrenci ve vatandaşlar yer aldı.

Düzce Anıtpark Meydanı’ndan Sarayyeri Mahallesine kadar pedal çeviren bisiklet tutkunlarına güvenlik amacıyla kask ve yelek dağıtımı yapıldı. Güzergah boyunca emniyet yetkilileri bisiklet turu için güvenlik önlemi aldı.

Düzce Bisiklet Kulübü Başkanı Birol Aksu, “Olumsuz hava şartlarından dolayı katılım zannediyorum 300 kişi kadar oldu. Biz burada bir sonraki yıllarda binleri görmek istiyoruz.” ifadesinde bulundu.

Tura katılan bisiklet tutkunları 10 kilometrelik güzergâhta pedal çevirdi.

Yorumlar (9)
Cycling 4 yıl önce
Bugünkü tur u organize eden herkesin eline emeklerine sağlık her ne kadarda yağmur yağmış olsa da güzel bi tur oldu
Yerli 4 yıl önce
Duzce insanına bisikletin de bir taşıt olduğu eğitimi verilmeli. Hic mi hic saygıları yok araç sürücülerinin.
bisikletçi 4 yıl önce
her gün köy okuluna bisikletle gelip giden bisiklet tutkunuyum. sizin etkinlik haberlerinize nereden ulaşabiliriz?toplanıp etkinliklerinizi düzenlediğiniz bir yeriniz var mı?
Düzce Bisiklet Kulübü 4 yıl önce
Kulüp binamız 15 Temmuz parkının karşısında Aksu iş merkezinin en üst katındadır.İrtibata geçerseniz gerekli bilgileri paylaşırız.İlginiz için Teşekkürler.
bisikletim 4 yıl önce
düzceye yakışacak en güzel şeylerden biri de insanların rahat rahat spor yapacağı bir bisiklet yoludur
Düzce Bisiklet Kulübü 4 yıl önce
Katılan katılamayan herkese çok teşekkür ediyoruz.DÜZCE şehrimizde BİSİKLET
Kültürünü üst seviyelere çıkarmak için Mücadelemizi sürdürüyoruz.Bu yolda DÜZCE şehri için elini taşın altına koyan herkese çok teşekkürler.
Bisikletus 4 yıl önce
19 mayıs tatili nedeniyle şehir dışına giden çok fazla insan oldu. Başka bir tarihte olsa katılım fazla olurdu diye düşünüyorum. Düzenleyenlere çok teşekkürler. Emeğinjze sağlık.
Ali 4 yıl önce
çok güzel hareketler
Bisiketci 4 yıl önce
Bende severek sürüyorum bisiket çok güzel bir taşit hemde iyi bir sipor aleti herkes bisiketi tercih etmeli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın