banner851

banner614

BİSİKLETÇİLERDEN DİKKAT ÇEKEN ETKİNLİK

Düzce’de bazı bisikletçiler son zamanlarda artan bisiklet kazalarının ardından dikkat çekmek için bir etkinlik düzenledi. Trafiğin en yoğun olduğu kavşakta “Bisikletime çarparsan ölürüm” etkinliği düzenlendi.

banner619
Yerel Haber 22.05.2021, 15:00 22.05.2021, 15:21
460

Düzce’de bulunan bisikletliler son zamanlarda artan bisiklet kazalarına dikkat çekmek için en yoğun kavşaklarda etkinlik düzenledi. Düzce Bisikletçiler kulübüne bağlı üyeler, trafiğin en yoğun olduğu Çoban kavşağında düzenledikleri etkinlikte, bisikletliye otomobil çarptığı gösterilerek, bir bisikletçi yere yattı.

Başında da otomobil çarptığı için öldü denilen gencin diğer ucunda ise “Bisikletime çarparsan ölürüm” yazılı pankart koyuldu.

Etkinlik otomobil sürücüleri tarafından dikkatle takip edilirken, güzergahı kullanan bisiklet sürücüleri de etkinliğe destek verdi. (İHA)

banner844
Yorumlar (1)
DÜZCELİ 4 ay önce
ARKADAŞ BİSİKLETLİLERİN NERDEN NEZAMAN CIKTIĞI BELLİ DEĞİLKİ BİR BAKIYOSUN PARK HALİNDEKİ İKİ ARACIN ARASINDAN CIKMIŞ ANİDEN YOLA ATLARLAR KALDIRIMDA YAYALARIN ARASINDA HIZLI GİDERLER ÖNCE BİSİKLETLİ KURALLARI ÖĞRENECEK PEDAL CEVİREN CADDEDE.