banner851

banner614

BİTMEYEN ŞİKAYET!

Düzce’de güvenlik tedbiri istenen yollara bir yenisi daha eklendi. Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı’nda ne trafik ışığı ne de hız kesici olduğunu belirten vatandaşlar, yetkililerden bu haliyle tehlike saçan yola el atmasını istedi.

banner619
Yerel Haber 14.01.2018, 16:51 15.01.2018, 17:53
2905

Hız kesici ve trafik ışığı olmayan yollarla ilgili şikayetler devam ediyor. Bu kez tepki sesi Aziziye Mahallesi’nden yükseldi. Hem devlet hastanesi hem de pazartesi ve perşembe günleri kurulan pazar nedeniyle trafik yoğunluğunun en fazla olduğu mahallelerden olan Aziziye’de Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı üzerindeki tedbirsizlik vatandaş için tehlike saçıyor.

Trafik ışığı olmaması nedeniyle bir yandan trafik keşmekeşliği yaşanan bulvarda diğer yandan yayalar da zor anlar yaşıyor. Yolları yarış pisti gibi kullanan sorumsuz sürücüler yüzünden karşı karşıya geçmeye korkar olan yayalar, sadece bir tane olan hız kesici tümsek sayısının arttırılmasını istiyor.

Ayrıca yaya geçitlerinden karşıya geçerken, orta refüj ve kaldırımlardaki yükseltinin fazlalığı nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar, engelli ve yaşlılar ile bebek arabalı aileler düşünülerek, yeni bir düzenleme yapılması talebini dile getirdi.

Haber: H. GÜRSOY 

Yorumlar (10)
gurbetci düzceli 4 yıl önce
kasisli yolarin yerine radar koysa lar ne güzelolur elbette kasise neluzm var sonra bahane bulmak cok kolay efendim yollar bozuk efendim bunlar bahae ehitimsiz soföler bahane bulur sucu kendinde ara
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
AZMİMİLLİ- YENİ TERMİNAL- ESKİ CUMARTESİ PAZARI KAVŞAĞI, ASAR DERE ÜZERİNDEKİ ÇAPRAZ DÖNÜŞ YAPILAN 4 KÖPRÜ, NUSRETTİN CAMİİ KAVŞAĞI, TÜTÜNCÜOĞLU BULVARININ GİRİŞİ VE YENİ AÇILAN UZUN MUSTAFA ÇIKIŞI, OLİMPİYAT KAVŞAĞI, TİCARET LİSESİ - KÜLTÜR KOLEJİ KAVŞAKLARI DÜZENLENMELİ...
Eğitim şart 4 yıl önce
ya sizin baska isiniz yok mu hiz kesici ve trafik isiklari yapilmayan yer yok trafik anlayisiniz bu mu
Adım başına hız kesici 4 yıl önce
Yapın yapın adım başı hız kesici yapın... İnsanlar kafasını değiştirmediği sürece ne yaparsanız yapın çözüm olmayacaktır! Hızlı giden araç sürücüleri kadar koyun gibi her noktadan yolun diğer tarafına geçen yaya da kurala uymak zorundadır.!
kazım 4 yıl önce
her taraf hız kesici 3. vitese atamıyoruz
Kim duyar? 4 yıl önce
Yıllar önce adam kasa fırlattı hükümet düşürüldü. Adam'geçinemiyorum' deyip kendini yaktı kimse duymadı,görmedi. Bizim yol, su,çöp şikayetlerimizi zaten duymazlar.
Hız kesici 4 yıl önce
Bu kasistler Akçakoca kadar yaygınlaşır mı bilmem orda adım başı var. Hız kesiyor tamam da araçla seyahat da bir o kadar zorlaşıyor. Keşke hız kesmeyi kasistle değil de eğitimle çözsek...
d. 4 yıl önce
düzcede ne şöförlük var ne insanlık var ne yaya saygı var ne trafik kuralı orman kanunları geçerli hız kesici değil duvar diksen kimsenin umrunda değil...
Düzceli 4 yıl önce
Belediyenin ne kadar birbirinden habersiz çalıştığı belli. Yolu asfaltlarsın, ertesi gün hız kesici yaparsın. Ama bunun için asfalt yapıldığından hız kesici yapacak bölümüm haberi olması lazım. Tam Düzce'ye yakışır calisma şekli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın