banner851

banner614

BİTSİN ARTIK BU ÇİLE!

Asar Deresi üzerindeki iki köprünün yıkılmasının ardından sürücülerin tek adresi konumuna gelen Şaguç Köprüsü trafiği karşılamakta zorlanıyor. Eski hal binasının olduğu alanda devam eden iş merkezi inşaatı da trafiğin aksamasına neden oluyor. 2 adet köprü

banner619
Yerel Haber 05.10.2013, 18:50
211
BİTSİN ARTIK BU ÇİLE!Asar Deresi üzerindeki iki köprünün yıkılmasının ardından sürücülerin tek adresi konumuna gelen Şaguç Köprüsü trafiği karşılamakta zorlanıyor. Eski hal binasının olduğu alanda devam eden iş merkezi inşaatı da trafiğin aksamasına neden oluyor. 2 adet köprünün yıkılmasından sonra trafik durma noktasına geldi. Yapımı devam eden köprülerin hala bitirilememiş olması bayram öncesi sürücüleri kara kara düşündürüyor. Köprünün hemen çıkışında bulunan devasa ancak işlevsiz kavşak da yol kaplamaktan ve trafiği sıkıştırmaktan başka bir işe yaramıyor.

İki köprünün aynı anda yıkılıp hala bitirilememesini sürücüler tepkiyle karşılarken iki köprünün neden aynı anda yıkılmasına tepki gösteriyorlar. Köprülerin mevcut durumda Kurban Bayram'ına yetişip yetişmeyeceği belirsizliğini korurken sürücüler köprülerin bir an önce bitirilip trafiğe açılmasını istiyor.

 

Haber; M.YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)