banner851

banner614

BIYIK’TAN BAŞKAN’A ZİYARET

Düzce’de ilk kez kutlanan Amatör Spor Kulüpleri Haftası etkinlikleri devam ediyor. ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ve Taban Birlikleri Başkan ve Temsilcileri etkinlik kapsamı içinde Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ı makamında ziyaret ettiler. Heyet ziyare

banner619
Yerel Haber 02.10.2013, 14:13
134
BIYIK’TAN BAŞKAN’A ZİYARET

Düzce’de ilk kez kutlanan Amatör Spor Kulüpleri Haftası etkinlikleri devam ediyor. ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ve Taban Birlikleri Başkan ve Temsilcileri etkinlik kapsamı içinde Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ı makamında ziyaret ettiler. Heyet ziyaret sırasında amatör spora yaptığı katkılardan ötürü Başkan Bayram’a plaket takdim ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İsmail Bayram her zaman amatör spor kulüplerinin ve sporcularının yanında olduklarını belirtti.
Her insanın hayatın her kesiminde sporun içinde olması gerektiğini vurgulayan Başkan Bayram “ Özellikle çocuk ve gençlerin sporla uğraşmaları için çaba göstermeliyiz. Amatör Spor Kulüpleri bunun için büyük çaba ve katkı gösteriyor. Amatörlük adına yapılan her çalışma gönülden yapılan çalışmadır. Düzce’de de amatör spor yaygınlaşıyor, spora ayrılan imkanlar artıyor’ dedi.
ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ziyarette hem hafta etkinliklerinden hem de Düzce’de yapılan çalışmalardan söz etti.

 

Haber: M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)