banner851

banner955

BU KADARI DA PES DEDİRTTİ

Whatsaap ihbar hattımıza gelen görüntüler şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Motosiklette şoförün arkasındaki şahıs, önce ayağa kalktı, sonra ellerini açarak bu şekilde yolculuk yaptı.

Yerel Haber 11.08.2018, 10:38 13.08.2018, 10:16
3721

İnsan canını hiçe sayıldığı bu görüntüler, Akçakoca Karasu yolunda çekildi. Whatsapp ihbar hattımıza gelen bu görüntüler pes dedirtti. Karasu istikametinde gittiği öğrenilen bu iki kişinin motosiklet üzerinde yaptıkları tehlikeli yolculuk görenlere hayretlere düşürdü.

Yolculuk sırasında motosiklette yolcu olarak bulunan kişinin ayakta yolculuk yapması cep telefonu kameralarına yansıdı. Yolcu olarak bulunan kişinin kollarını yana açarak gitmesi sanki oyun oynuyormuş izlenimi yarattı.

Kişi, etraftaki araçlardaki vatandaşların kendisini meraklı gözlerle bakmasına da neden oldu. Uzun süre bu şekilde gittiği öğrenilen şahısların bir kazaya neden olmadan başka bir yöne ayrıldıkları öğrenildi. 

Haber: M. SİNE

Yorumlar (6)
kıymet 4 yıl önce
oxford vardıda bizmi okumadık
Bir yolcu 4 yıl önce
Psikolojimiz yerlerde sürünüyor yapılan yanlışa yapılan yorumlar dahada vahim hep beraber tedaviye gidilmeyi...
Akıldan yoksun 4 yıl önce
Kendi düşüp geberse neysede,birinin aracının önüne düşüp insana hem maddi hem manevi zarar verecekler.Yoksa hayat onn,istediği gibi harcasın.Tabii onu sevenlerin hatırı yoksa!!..
Dayı 4 yıl önce
Yapılan yorumlar ortamın ve oradaki karekterlerin ne durumda olduğunu gösteriyor
Düzceli Hasan 4 yıl önce
Kendi canını taşıyor rahat olun
MOTORCU 4 yıl önce
bırakın gebersin arkadaş
Yeni Sayımız