banner851

banner614

BU NE RAHATLIK!

banner619

Kalıcı Konutlar ’da aydınlatma direkleri adeta ölüm tehlikesi saçıyor. Bir çok kez haber yapılmasına karşın yetkililer duyarsızlığı pes dedirtti.

banner846
Yerel Haber 13.09.2015, 15:59
2272
BU NE RAHATLIK!
banner844
1999 depreminin ardından inşa edilen ve on binlerce kişinin yaşadığı kalıcı konutlarda sorunlar bitmek bilmiyor. Birçok sorunun kol gezdiği Kalıcı Konutlar sürü halinde gezen köpekler, bakımsız parklarda toplanmayan çöpler ve çürümeye terk edilmiş kalıcı işyerleri ile sık sık gündeme geldi. Sorunların biri çözülmeden diğerinin ortaya çıkması ise artık vatandaşları bıktırmış olacak ki artık her şey akışına bırakılmış durumda.
İşte o sorunlardan biri de birçok kez haber yapmamıza rağmen yetkililerin duyarsız kaldığı Kalıcı konutların aydınlatma direkleri… Aydınlatma direkleri Konutlar’da adeta ölüm tehlikesi saçıyor. Hemen hemen her bölgede aydınlatma direklerinin dibinde bulunan arıza kapakları sonuna kadar açık vaziyette. Kimilerinin ise elektrik kabloları dışarı sarkmış durumda, hiçbir yetkilinin gözüne çarpmaz olmuş. On binlerce kişinin yaşadığı kalıcı konutlarda ise hemen akıllara şu soru geliyor: oradan geçen bir çocuk kapağı açık vaziyette kabloları sarkan direklere yaklaşsa, üzücü bir olay meydana gelse bunun vebalini kimler verecek?
Zaman zaman gündeme getirdiğimiz kalıcı konutlarda ki sorunların ardı arkası ne zaman kesilecek kalıcı konutlar cezalandırılıyor mu?


HABER;İ.KELEŞ
Yorumlar (6)
FATİH 6 yıl önce
SAYIN VALİ BELEDİYE BAŞKANI VE SEDAŞ YETKİLLERİNİ YANINIZA ÇAĞIRIP.BU RESMİ BİR GÖSTERİRMİSİNİZ ACABA
vatandas 6 yıl önce
her sıtenın yonetımı var 3 kurus hane bası para toplansa bı elektrıkcı gelır toplar buraları ya tamam hızmet versın sedas beledıye dogruda yok dıyede bası bos salmakmı guzel bı cocuk carpılsa daha mı ıyı bence oyle saygılar
düzceli 6 yıl önce
ölüm saçtıgı yok ama rezalet oldugu kesin
halk 6 yıl önce
akape liler kalıcı konutların,kapılarını bir çalsalar,neler duyacaklar,ne vaatler yapacaklar, çok merak ediyorum.
kalıcılar 6 yıl önce
kalıcıkonutlarda başı boş gezen köpekler tehlike saçıyo belediye ilgisiz toplanıp barınağa kapatılması lazım..
Kalıcı oy deposu ama üvey 6 yıl önce
Belediye de çöp almaktan başka bir hizmet sunmuyor.Seçimde görüşürüz, çöp kadar değer vericem ben de siyasilere..
16°
kapalı