banner851

banner614

BU SORUNUN ÇÖZÜMÜ YOK!

banner619

Gazhane Caddesi üzerinde seyir halinde olan bir otomobil sürücüsü, yolların bozuk olmasından yakındı. Cep telefonu ile kaydettiği görüntüde, yolun harita gibi olduğundan dem vurarak, “Bizim devletimiz böyle mi çalışıyor? Teker bir sağa düşüyor, bir sola düşüyor. Bize yazık değil mi?” dedi.

banner846
Yerel Haber 03.06.2018, 10:43 04.06.2018, 15:12
3159
banner844

Düzce’de başı çeken sorunlarından olan yollara Gazhane Caddesi eklendi. O yol üzerinde otomobili ile seyir halinde olan bir vatandaş ise hem isyan etti, hem de yetkililere seslendi.

“Bizim devletimiz böyle mi çalışıyor?”
Çektiği görüntüyü Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderen vatandaş, şu sözlerle yakındı:

“Koskoca Düzce’nin şehir mezarlığı yolu böyle mi olması gerekiyor kardeşim? Bizim devletimiz böyle mi çalışıyor? Şu yola bakar mısınız harita gibi. Teker bir sağa düşüyor, bir sola düşüyor. Yazık değil mi? Bize yazık değil mi? Bu yolun hali nedir böyle? Niye bu yolu yapmıyorlar? Utanmıyorlar mı bunlar? Şu çukurlara, rögar kapaklarına bakın. Teker düşse teker içinde kalır. Ya arabayı bırakacaksınız ya tekeri bırakacaksınız? Böyle yol mu olur? Lütfen ilgilenin.”

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (17)
Can . D 3 yıl önce
her iside AK PARTIYE BAGLAMAYIN BELEDIYEYE GIDIN KARA YOLARINI SIKAYET EDIN CHP LI YILARI COK ÖZLEDINIZ O 1999 DOKUZ LU YILARI COK ÖZLEDINIZ BELLI CHP KIM HIZMET KIM
darıcılı 3 yıl önce
takım tutar gibi par tı tutarsanız millet vekilliği ayrı belediye başkanlığı ayrıdır biz düzceli olarak bize gerçekten hizmet edecek kişiye oy vermeliyiz ama nerde bizde yalaka çok baksanıza tc de yabacı duruma düştük her taraf afgan suriye
Salih 3 yıl önce
Aklıma geldi 2 gün önce otobandan çıktım düzce ye doğru tali yola vermişler çalışma var heralde, arkadaş o otobandan e 5'e kadar o yol nedir krater gibi yetmemiş heralde bir de kasis koymuşlar.Bence Düzceli ne kadar sabırlı bu konuda bir çalışma yapılıyor.
Cumayeri 3 yıl önce
Cumayeri merkez tarladan farksız su için kazıldı üç aydır bazı yerlere yama yapılmadı yapılan yerler daha da beter oldu. Ne amaçlanıyor acaba.
mıhçı 3 yıl önce
birde üçyol köyü yollarına baksınlar.öncü tv den ricam gölyaka sapağından üçyol köyüne bi gidip görün ne halde.otobanı bizim köyden verildi yollar mezar çukurlarına döndü.millet vekili adaylarımız ordan geçsin görsün ne halde.bayramda çok kişinin canı yanar.
Ali veli deli 3 yıl önce
Sakarya deprem sonrası şehirleşme devrimini tamamladı ama düzce bu konuda baya geriden geliyor işin asıl komık yanıda iki belediyede ak partili ve ikiside ödenekler alıp hizmet etmekte. Düzcede köylü kurnazlıgı var bu yüzden ileri gidemiyor
Tespit 3 yıl önce
Evet güzel haber mezarlıktan Beyköyün girişine kadar çok çok kötü,Sayın Osman Kılıç milletin parasıyla ömründe binemeyeceği arabayı almamış demk ,bu yollara bu araba gider diye mesaj vermiş,ama eğitimi düşük Beyköy ne anlar, inşaattan başka
Fatih 3 yıl önce
Yol yapamayan insanları seçtiğimiz için asil suçu kendimizde aramaliyiz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık