banner851

banner614

BU YIL FAALİYETE GİRECEK

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli’de öncelik Organize Sanayi bölgesini faaliyete geçirmek olduğunu söyledi. OSB’nin mütevelli heyetinin belirlendiği ifade eden Yavuz, bu yıl start vermek istediklerini dile getirdi.

banner619
Yerel Haber 21.05.2014, 15:48
205
BU YIL FAALİYETE GİRECEK

 

Düzce’de 30 Mart yerel seçimlerinde ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan iki başkandan biri olan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, yeni dönemi ve hedeflerini anlattı. Eylem planını uygulamaya devam ettiklerini söyleyen Yavuz, önceliklerinin Organize sanayi bölgesi olduğunu açıkladı.


Yavuz, “Projelerimiz daha önceden belirlenen eylem programıyla devam ediyor. Bu yıl içinde yapacağımız terminalimiz var. Farklı alanlarda imar ile ilgili çalışmamız var. En önemlisi OSB, bu sene startını verip faaliyete geçmesini sağlayacağız. Bu yıl bizim için toparlanma senesi. Sırasıyla söz verdiklerimiz hayata geçireceğiz.”dedi.


Yavuz ayrıca Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli heyetinin belirlenerek valilik makamına sunulduğu önümüzdeki günlerde ilk toplantısını yapacağını söyledi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)