banner851

banner614

BU YOL DÜZCE’DE BİR İLK!

banner619

Düzce’de ilk kez karayolları standartlarında köy yolları yapıldığını bildiren Düzce Valiliği, il genelinde devam eden asfaltlama çalışmalarının toplam maliyetini ise 22 milyon TL olarak açıkladı.

banner846
Yerel Haber 04.10.2017, 15:08 06.10.2017, 09:45
10063
banner844

Düzce Valiliği, İl Özel İdaresi eliyle köylerde devam eden asfaltlama çalışmalarına ilişkin açıklama yaptı. Yazılı açıklamada, köy yollarının karayolları standartlarında yapıldığı ve bunun Düzce için bir ilk olduğu vurgulandı. 90 km’si tamamlanan asfaltlama işi için geriye 20 km kaldığı belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi: “2017 yılı içinde 62 köy yolunun asfaltlanması işi kapsamında toplam 110 km yolun asfalt yapılması planlanmıştır. Bugün itibarı ile program kapsamında ilimiz genelinde toplam 90 km’lik yolun asfalt yapımı tamamlanmıştır. Geriye kalan altı köyün toplam 20 km’lik yolu ise Ekim ayı sonuna kadar yapılması planlanmaktadır. İlimiz geneli ilk kez karayolları standartlarında yapılan köy yollarımızın toplam yatırım bedeli ise 22 milyon Türk Lirası’nı bulmaktadır.”


Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (49)
selim metinli 4 yıl önce
muharrem tozanı tekrar göreve getirsinler idareyi b.k götürüyo
Enes 4 yıl önce
yol yapılıyor fakat sadece köydeki ana yollar.Ara sokaklar ara yollar hiç biri yapılmıyor neymiş ara yollara asfalt atılmıyormuş. O sokakta yaşayanlar bu milletin insanı değil mi ? Ve bu yoldan hem organizeye hemde okula gidiyor.!
ketenci spor 4 yıl önce
HATIPLI KETENCİLER KÖYÜ NE DE ASFALT BEKLIYORUZZZ
Anonim 4 yıl önce
Zamanında Türkiye genelinde Köy Hizmetleri'nin yaptığı asfaltın kalitesini görmemişler tabi şimdi il özel idaresi oldu hikayeden yol yapılıyor karayollarının yaptığı yollar ne ki onlarda aynı... Bi çok önemli yollar iyi işte.
Can . D 4 yıl önce
HELAL OLSUN YAPANA EMEKLERI GECENLERE COK TESEKÜR EDERIM BEN 6 SENEDIR YAZIYORDUM BENIM YAZILARIMI OKUYAN BILIR YOL SÜPER OLMUS BIDE SU DÜZCE AKCAKOCA HALK OTÖBÜSÜ CALISSA BIDE DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA ARASI TIRANVAY HATDI OLSA
Fuzuli 4 yıl önce
Bu demek oluyor ki tek kalemde ihale yapılmış olsa 14 milyona ihale edilir devlet 8 milyon gibi bir kar ederdi.....
yaka köyü Konuralp 4 yıl önce
15 yıldırı bu sene bu sene diye bilgi verilen köye asvalt yerine yama yapılıyor. köy muhtarı eksik kalıyor diye halk mağdur ediliyor.
vakıflı 4 yıl önce
özel idare ekipleri gerçekten çok başarılı çalışma gerçekleştirdi ama biz köylü olarak ağır tonajlı araçlara engel olmalıyız ve atık sularımıza çözüm bulmalıyız yoksa her sene yolumuz bozulmaya mahkum olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın