banner851

banner614

BU YOLUN AKIBETİ NE OLACAK?

Düzce Şehir Mezarlığı’ndan Beyköy’e kadar olan yolun durumu içler acısı. Yoldan geçen sürücüler de yol kenarındaki evlerde oturan vatandaşlar da yoldan şikayetçi.

banner619
Yerel Haber 01.09.2018, 12:25 02.09.2018, 16:42
2223

Uzun zamandır asfaltlanmayan ve bu nedenle yolu kullanan sürücülerin çok sıkıntı çektiği Düzce Şehir Mezarlığı’ndan Beyköy’e kadar devam eden yolun hala asfaltlanmaması sürücüleri çileden çıkarmaya devam ediyor.

Sadece sürücüler değil yolun kenarındaki evlerde oturan vatandaşlar da evin balkonuna toz nedeniyle hem çıkamadıklarını hem de balkonlara çamaşır asamadıklarını söylüyor. Vatandaşlar artık bu yolun asfaltlanması gerektiğini de vurguluyor.

Yaptığımız bütün yol haberlerine yorumlarını aktaran vatandaşlar, bu çileden kurtulmak istediklerini yaptıkları yorumlarda dile getiriyor.

Yılsonuna kadar devam edecek asfaltlama çalışmaları kapsamında bu yolun ne zaman asfaltlanacağı ya da asfaltlanıp asfaltlanmayacağı ise bilinmiyor.


Haber: M. AYDIN

Yorumlar (16)
Beyköylü 3 yıl önce
Bırakın eleştirmeyi yapılacak yol az sabredin alt yapı bitmeden yol yapıldımı yol hemen bozuluyor ne kadar sabırsız insanlarız hemen eleştirmeye geçiyoruz yazık
Adnan 3 yıl önce
Ulen yolda yapamadınız. Yazıklar olsun. Millet konuşur. AKP yapar diyordunuz onuda yapamadınız. Tü yazıklar olsun.
Beykoylu 3 yıl önce
Kibrisa yol yapmaya gittiler gelsin yaparlar
8161 3 yıl önce
Böle rezillik rezalet hic bir yerde yok afrika düzceden iyidir çamurlu su delik deşik kostebekli yollar toz duman dicek bise yok yaziklar olsun
Beyköy Yolu 3 yıl önce
Belediye yetkilerinden aldığımız bilgilere göre Su Kanal Müdürlüğü yolda çalışmalarını bitirmeye çalışıyormuş. Kış gelmeden asfaltı atacaklarını söylediler. Alt yapı bitmeden asfalt atamıyorlarmış. Ne diyelim. 6 aydır bekliyoruz. 2 ay daha bekleriz...
HALK 3 yıl önce
Yetkililerden oraya kadar benim sınırım buraya kadar senin sınırın gibi saçma bir mantıkla hareket etmeden o yolun tamamının köprüye kadar asfaltlamasını acilen bekliyoruz.
BEYKÖYLÜ 3 yıl önce
iki gün sonra hiç bir planlama yapılmadan düzgün dolgu çalışması yapılmadan o yoldan ağır tonajlı araçların sürekli gidip geldiği gibi hesaplamalar yapılmadan kağıt gibi asfalt göstermelik dökülür o da iki günde çöker bilindik manzaralar şaşırdık mııı...hayır.
O yolu her gun kullanan v 3 yıl önce
Bu guzergah 2 organizeye gidiyor bu yoldan buyuk araclar geciyor. Disardan gelen kisileri yine herzmanki gibi duzcemizi en guzel sekliyle temsil ediyoruz ne denebilirki her gun o yoklan arabayla gecmek zorundayiz bu arabalara yazik degilmi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın