banner851

banner955

BUNU DA YAPTILAR

Son günlerde artan hayvanlara şiddet görüntülerine Düzce’de bir yenisi daha eklendi. Aydınpınar Köyü’nde vicdansız bir vatandaş, kediyi keserek telef etti.

Yerel Haber 24.06.2018, 13:30 24.06.2018, 16:50
6343

Ülke genelinde son zamanlarda hayvanlara yapılan işkenceler gündeme gelirken bu işkencelere Düzce’den de görüntüler ve fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Bir fotoğraf da Aydınpınar Köyü’nden geldi.

Gelen fotoğrafta işkenceye uğrayan bir kedinin ayakları ve kuyruğunun kesildiği gözlendi. Televizyonumuza sosyal medya üzerinde gönderilen bu fotoğraf, hayvanlara yapılan vicdansızlıkta sınır tanınmadığını da gözler önüne serdi.

Hayvanlara yapılan bu vicdansızlıklara tepkiler de her gün çığ gibi büyürken bu konuya yetkililerin ne gibi önlemler alacağı da şimdiden merak ediliyor. Özellikle kedi ve köpeklere yapılan şiddetlerin daha ne kadar süreceği ise bilinmiyor.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (10)
Oflu 4 yıl önce
Bu zavallilara bunları yapanları da aynı şekilde yapmak lazım ya bunu yapan insan olamaz yaa nedir bu yaa Allh askiniza yazık yaa yazık bu nedir yaa böyle insanları gercekten büyük bir ceza verilmeli yaa vijdanszlara acimayin ya asin asin
şaban 4 yıl önce
bunu yapan insan olamaz bir canlıya nasıl böyle bir işkence yapabilirler ,
Hayvan sevgisi 4 yıl önce
Allah'ın rahmeti üzerin den kalksın cehennem dipine nasip etsin inşAllah mahluk
Yasin 4 yıl önce
İnşAllah o benim kaybolan pırtığım değildir er geç çıkar
Anne 4 yıl önce
Bunu yapanlar insan olabilirmi cezasi en agir sekilde verilsin
 Misafir 1 i 4 yıl önce
Bu Nasıl bir Namussuzluktur
Umarım Tespit edilip Gereken yasal müeyyide uygulanır.
Hayvan sever 4 yıl önce
Allah aşkına yapmayin bu masumalara kiymayin incitmeyin yaziktir gunahtir ne istiyorsunuz bu hayvanlardan bu masumlardan Allahtan korkun bu dunyanin öbur dunyasida var yeter artik yetr Allah belanizi versin
Mahzen 4 yıl önce
Ulan şerefsiz ahlaksız bilesin ki o kedi yarın ahirette seni lime lime etmeden toprak olmayacak!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız