banner851

banner955

BURASI PAZARYERİNİN YANI BAŞINDA

Akçakoca’ya bağlı yukarı Mahalle İnci Sokak’ta bulunan boş bir arazideki çöp yığını hem çevredekileri hem de haftanın belli günlerinde mahalleye kurulan pazarcı esnafı ile vatandaşları rahatsız ediyor. Şikayetlerine karşılık bulamayanlar ise yetkililerden çözüm bekliyor.

Yerel Haber 25.03.2018, 18:34 26.03.2018, 17:35
2763

Sorunun adresi bu kez Akçakoca’ya bağlı Yukarı Mahalle İnci Sokak’taki bir arazi… Özel idareye ait bir arsanın yan tarafındaki arazi adeta çöp yığınına dönüşmüş vaziyeti yıllardır çözüm bulmayı bekliyor.

İnci Sokak’ta ikamet edenlerin, yetkili birimlere yaptığı tüm şikayetlere rağmen mevcut durumundan kurtulamıyor.

Hatta öyle ki yine sorumsuz vatandaşlarca yetkililer tarafından çöp dökülmesinin yasak olduğunun belirtilmesi amacıyla bölgeye koyulan uyarı levhaları hiçe sayılarak çöp ve inşaat molozları dökülmeye devam ediliyor. Ayrıca o sorumsuz vatandaşlar hiçe saydıkları yetmiyor gibi uyarı levhalarını ateşe veriyor.

Öte yandan mahalle sakinleri pis kokudan rahatsız olurken, hafta sonları mahalleye kurulan Yukarı Mahalle Tarihi Pazarını gezen vatandaşlar da kötü bir görüntü ile alışverişini yapıyor.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (4)
Çöpcü 5 yıl önce
Sizede Mahmut TANAL lazım çağırın gelsin iki günde düzeltir
Sabri 5 yıl önce
Düzce hiç ilerlemiyo hep aynı NAPİYO bu belediye başkanları kaymakamlar falan dün Düzce'de bı ac
Pazarcı 5 yıl önce
Aynı Manzara . Cumartesi pazarının bitişindede var Orda birde Endstri Meslek var.Gidin bakın.Enkaz ve moloz yığınlarını yola dökmuşler.İşin garibi Cmrtesi gunleri zabıtalar cirit atıyo.Artık nerelere bakıyolarsa.
Düzce 5 yıl önce
Düzce deyinde aklıma artık çöp geliyor!
Ama çöp dökmeyin levhalarını yakanlar artık bu durumu başka bir seviyeye taşımışlar, cehalet ihanet inat ne ararsan var! Bunlar neden yaşıyor neden varlar? Anaları bunları nasıl sıçıp sokağa atmış!
27
parçalı az bulutlu