banner851

banner955

BÜYÜK YATIRIM 2021’DE TAMAMLANACAK

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, beldeye modern bir gençlik merkezi kazandırmak için kolları sıvadı. Bin 500 metrekare kapalı alan içerisinde inşa edilecek olan gençlik merkezinde farklı sporların yapılabileceği salon ve sahalar ile kütüphane ve bilgisayar salonu da bulunacak.

Yerel Haber 16.03.2021, 17:30 18.03.2021, 15:55
2853

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, beldeye büyük önem verdiği modern bir gençlik merkezi ve spor salonu kompleksi kazandırmak için çalışmaları hızlandırdı.

Bu konuda önüne gelen projeleri ve olası yerleri değerlendiren Başkan Kılıç’ın girişimleriyle beldeye bağlı Değirmanbaşı Mahallesi’nde bulunan 4 bin 245 m2’lik alanın Tarım İl Müdürlüğü’nden tahsis süreci tamamlandı.

İhale aşamasının da bitmesinin ardından ‘Gençlik Merkezi ve Spor Salonu’ yapımı için inşaat çalışmalarına başlandı. 

Modern mimarisiyle Beyköy’de bir anıt eser olacak olan merkezde 1500m2 kapalı alan içerisinde voleybol ve basketbol sahası, erkekler ve kadınlar için spor salonu, pilates ve fitness salonu bulunacak.

Sadece spor salonu olarak değil, bir yaşam alanı konseptiyle vatandaşlara hizmet verecek olan merkez bünyesinde sohbet odası, kütüphane, bilgisayar odası ile 2 adet çok amaçlı salonu da barındıracak.

Beyköylü gençler başta olmak üzere vatandaşların tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan projede inşa çalışmaları hızla sürerken, Beyköy Gençlik Merkezi ve Spor Salonu’nun 2021 yılı sonunda tamamlanarak hizmete alınması hedefleniyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (3)
Tarim il mudurlugu 2 yıl önce
Çimento ekip beton biçersiniz artik, aferin. Aman midenize oturmasin dikkât.
Osmancı 2 yıl önce
Osman abi bu nasıl resim yaw başka resim yokmuydu da bunu koydunuz
Mehmet ali 2 yıl önce
Beykoyun acilen duzceye mahalle yapılması lazım dönen dolaplardan kimsenin haberi yok
Yeni Sayımız