banner851

banner614

Buz Tutan Göletin Üzerinde Gezdiler !

banner619

Düzce bugün uzun bir aradan sonra Güneşle tanışırken, 1300 Rakımlı Topuk Yaylas’ında bulunan Gölet ise buz tuttu. Yaylayı gezmeye gelenler buz tutan göletin üzerinde gezerek adeta stres attılar..

banner846
Yerel Haber 13.01.2011, 15:50
195
Buz Tutan Göletin Üzerinde Gezdiler !
banner844

Kaynaşlı ilçesine bağlı 1300 Rakımlı Topuk Yaylas’ında bulunan Gölet buz tuttu. Çam ormanlarının arasında saklı gölet geceleri sıfırın altında 10 dereceye düşen hava sıcaklığı sonucu buz tuttu. Karla kaplı çam ormanları ile tamamen buz tutan gölet harika bir görüntü ortaya çıkardı. Güneşli bir havaya rağmen oldukça soğuk olan Yaylayı gezmeye gelenler buz tutan göleti hayranlıkla izlerken özellikle basın mensupları bu anı kaçırmamak adına göletin üstüne çıkarak buzların üzerinde dolaştılar. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yaptığı tesislere çekim yapmaya gelen basın mensupları da Topuk Yaylası’na hayran kaldılar. NTV Spor Kameramanı Burak Mehmetefendioğlu, buz tutan göletin üstüne çıkarak çekimler yaptı ve topuk yaylasına hayran kaldığını söyledi.

24638

Lig Tv Muhabiri Gökhan Abdik de buz tutan gölün üzerinde mikrofonlarımıza konuşarak burası muhteşem bir yer açıkçası yolda gelirken böyle güzel bir yer beklemiyordum. Görünce çok etkilendim dedi.

Haber; Ü.ÇETİN

 

Yorumlar (0)