banner851

banner614

CADDE VE SOKAKLAR BOŞ KALDI…

Düzce’de, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlamasına genel olarak vatandaşların uyduğu, şehir merkezindeki kalabalık cadde ve sokakların boş olduğu görüldü.

banner619
Yerel Haber 17.04.2021, 14:00 18.04.2021, 19:00
932
CADDE VE SOKAKLAR BOŞ KALDI…

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Koronavirüs (Kovid- 19)  salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları getirilen 56 saatlik sokağa çıkma yasağının ilk gününde, Düzce’nin en işlek cadde, sokak ve meydanları boş kaldı.

Düzce şehir merkezinde sadece paket servis yapan işyerleri ile market ve fırınların açık olduğu görülürken, vatandaşların sadece ihtiyacını karşılamak için evlerine yürüme mesafesinde bulunan market ve fırınlara gitmelerine izin veriliyor.

Kısıtlamada, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri şehir merkezi başta olmak üzere, kentin giriş ve çıkışlarında denetimlerini sürdürüyor.

56 saatlik kısıtlamayı ihlal eden vatandaşlara İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları uyarınca 3 bin 150 TL idari para cezası uygulanacak.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
adamın teki 6 ay önce
Polis niye kalıcı konutları serbest bırakıyor, güneşi gören parka çıkıyor çocuğuyla, ayıptır.
Eski siyaseti 6 ay önce
Bu resmi sabah 6 damı çektiniz. Ya bu kadar yalan haber. Öncü el değiştirdi. Habercilikte sıfır yalan dolan. Sevemedim sizi Öncü
Bulvar cad. Esnafı 6 ay önce
Ak parti binasına bakın dolu. Nedir.bu yapılan
kkk 6 ay önce
gelde kalici konutlar 8.bolgede sesi gor sen
Vatandaş 6 ay önce
Neresi boş. Merkezi çekip haber yapmayın. Bi dolaşın mahalleleri bakalım dolumu boşmu