banner851

banner955

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması dolayısıyla Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi organizasyonunda, gazetecilere yönelik kahvaltı programı düzenlendi. Programda, Düzce’de görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen protokol, yaptıkları konuşmalarda gazetecilik mesleğinin zor şartlarda icra edildiğine dikkat çekildi.

Yerel Haber 09.01.2019, 12:52 09.01.2019, 16:09
706

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle Düzce’de görev yapan basın mensuplarına yönelik kahvaltı programı organize edildi.

Kahvaltıda, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Miktat Çelebioğlu ile Özgür Sağlam da hazır bulundu.Kalıcı Konutlar’da bulunan Düzce Beldiyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltının ardından Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

Düzce’deki yerel ve ulusal medya temsilcilerinin programa yoğun katılım göstermesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Dağlı, tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.Kahvaltıda konuşma yapan diğer basın mensupları da gazetecilik mesleğinin önemine ve Düzce’de bu mesleği yaparken yaşadıkları sıkıntılara değindi.

Konuşmaların ardından program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (1)
ahmet 4 yıl önce
çok merak ediyorum buradaki arkadaşların kaçtanesi gazetecilikle ilgili okul okumuş. bu o kadar basitmi
21
açık