banner851

banner614

‘ÇALIŞMIYOR’ ELEŞTİRİSİNE YANIT

banner619

İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Şinasi Akbulut, İGM’ye yönelik kamuoyundaki ‘Çalışmıyorlar’ eleştirilerine rakamlarla yanıt verdi. Akbulut, kendilerinden önceki 4 yılda İGM’nin yalnızca 278 bin lira Düzce’ye ödenek kazandırırken göreve geldikleri 2014 yılından bugüne kadar ise İller Bankasından 7 milyon 188 bin TL ödenek almayı başardıklarını söyledi.

banner846
Yerel Haber 02.09.2015, 12:29
1643
‘ÇALIŞMIYOR’ ELEŞTİRİSİNE YANIT
banner844
İller Bankasıyla Ankara’da Düzce için yaptıkları çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü söyleyerek sözlerine başlayan Akbulut, “İl Genel Meclisi Üyelerimiz beni görevlendirdiler. Bizde bu vekaleti iyi değerlendirme adına Ankara’da almamız gereken bütün hibeleri almakla alakalı canla başla mücadele veriyoruz.” dedi.

7 MİLYON TL ÖDENEK ALDIK

İller Bankasından Düzce için yıllık 800 bin TL tutarında bir ödeneğin verildiğini belirten Başkan Akbulut, ikili diyalogların iyi olmasıyla elde ettikleri ödenekleri aktardı. “Bizim gayretlerimiz sonucu İller Bankasının verdiği resmi ödeneğin dışında Düzce’ye kazandırdığımız ödenek bu rakamın çok çok üzerindedir. Bu çalışmalarımızın sonucunda 5 milyon TL Düzce’ye ödenek çıkarmayı başardık. 2014’tye seçimden sonra göreve geldiğimizde 2 milyon TL tutarında kap taşların bakım ve onarımı için ödenekle birlikte şuana kadar toplam 7 milyon TL’lik bir rakamdır.”

“DÜZCE, TÜRKİYE’DE 3.”

Akbulut, aldıkları ödenek rakamının diğer illerle kıyaslandığında Türkiye’nin çok üzerinde olduğunu ifade etti. “Düzce ile birlikte aynı rakamı alan 2 il daha var. Biri Adıyaman, şöyle ifade edeyim Adıyaman Belediye Başkanı İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesidir. Bir diğeri de Rize’dir. Biz bu iki ilin ardından ikili ilişkilerin kazanımlarıyla Düzce’mize katkı sağlamak için çalıştık. Bunun sonucunda gelen ödeneklerin köylerimize yoğun bir şekilde aktarılmasıyla biz daha mutlu olduk.”

Haber;Y.SEVER
Yorumlar (12)
DÜZCELİ 6 yıl önce
ŞİNASİ BEY SENŞİ İNŞALLAH MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRÜRÜZ
saat kuleleri 6 yıl önce
Duzceye 2 ucube dikmisler goruntusu kotu, bulundugu alanlar uyumsuz, fiyati en az 3 kat sisirilmis(ihale ilan edilmedrn yandas firma tarafndn yapilmstr) ye kurkum ye belediyesi Allah var Alllaaah
supersiniz 6 yıl önce
Odenekleri alma konusunda elinize kimse su dokemez, peki o odenekleri nerde kullandiniz cevre illere gore en geride kalan duzcedemi? Sonuc ortada
ARDA ? 6 yıl önce
SN. ARKADAŞIMIZIN İYİ NİYETLİ ÇABALARINI BİLİYORUM.KENDİSİNE BİR DÜZCELİ OLARAK TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM.ELEŞTİRİRKEN TÜM SİYASİLERİ AYNI KEFEYE KOYMAMAK LAZIM.
Nejat 6 yıl önce
Bolu,Sakarya,Kocaeli İllerine Özel İdarelerine ve Şehrimize bakalım öyle yorum yapalım.Kardüz Yatırımları için bütün yetkilileri isviçre ye tekrar götürmek ,görgülerini artırmak lazım.Kartalkayayı,Kartepe yi boşverin...Yaşasın hizmet aşkı...
musa 6 yıl önce
sizden önce zaten CeHaPe zihniyeti vardı değil mi :)::)
Kıyamet 6 yıl önce
Herkes para ve pulun hesabında. Buda aynı hesabı yapmıs. KArdeşim kımsede sormazkı bu insanlara hızmet için mı ordasın kıme ne kadar kazandırmanın hesabını tutmak için mi.
Halımız ve ahvalımız hıc ıyı değil ınsanlık hergecen gun ölüyor.Kıyamet yakn
Esnaf 6 yıl önce
cahit e
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık