banner851

banner614

CAMİ HAZİNEYE DEVREDİLDİ

Düzce Belediye Meclisi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Konuralp’te yurt yapımı için talep ettiği arazinin Düzce Belediyesi’ne ait olmadığından ötürü reddetti, Darıcı Mahallesi’nde bulunan bir cami arazisinin ise hazineye devredilmesine karar verdi.

banner619
Yerel Haber 09.05.2014, 13:49
136
CAMİ HAZİNEYE DEVREDİLDİ

Düzce Belediyesi’nin mayıs ayı ikinci toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı ikinci toplantısında 2013 yılı Kesin Hesap Özetine onay verildi.


Belediye Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen meclise Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in İstanbul’da İSKİ’yle gerçekleştirdiği temaslardan ötürü toplantıya Başkan Vekili Selahattin Sert başkanlık yaptı. Darıcı Mahallesi’nde bulunan camii alanındaki arsanın hazineye devrine oy birliğiyle karar verildi.


Gündemin bir sonraki maddesinde ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından gelen talep görüşüldü. Bakanlık tarafından Konuralp’te yer alan arazi yurt yapımı için Düzce Belediye’sinden talep edilmişti. Ancak talep edilen arazi Düzce Belediyesi’ne ait olmadığından ötürü talep reddedildi.


Toplantıda son olarak bir sonraki meclis toplantısının 02.06.2014 tarihinde saat 19.00’da yapılmasına karar verildi.

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)