banner851

banner614

CAN YAKAN İHMALİN ARDINDAN…

Bir vatandaşın bisikletiyle Selahattin Olcar Köprüsü’nün arasındaki boşluğa düşmesi sonucu yaralanmasıyla sonuçlanan olayın ardından belediye görevlileri tedbir almak amacıyla çalışma başlattı.

banner619
Yerel Haber 06.12.2016, 17:06 06.12.2016, 17:37
2323
CAN YAKAN İHMALİN ARDINDAN…

Cedidiye Mahallesi’nde bulunan ve yapımı uzun süredir tamamlanmayan Selahattin Olcar Köprüsü’nü önceki akşam kullanan vatandaşın bisikletiyle köprü arasındaki boşluğa düşerek yaralanmasıyla sonuçlanan kazanın ardından geciken çalışma başlatıldı.

Söz konusu köprüde, insan yaşamını tehdit eden sorun, belediye ekipleri tarafından boşluğun etrafına korkuluk takılarak nihayet gideriliyor. Uzun süredir eksikleri tamamlanmayan köprünün ışıklandırma eksikleri ise hala giderilmeyi bekliyor.

Bunun gibi birçok sorunlar silsilesi ve geç alınmış önlemler örneği yaşayan Düzce’de “Bir şeylerin yapılması için birilerinin ölmesi mi gerekiyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Yorumlar (12)
:)) 5 yıl önce
Düzce hizmette çağ atladı :) götürme hizmetinde
Duzce 5 yıl önce
Belediye personeli alinirken insanlarin niteligine bilgisine bakilmamis her gelen tanidigini almis bu en ust kademeden en alt kademeye kadar bu sekilde gitmis gelde simdi hizmet bekle...
Y.Ş 5 yıl önce
Koskoca yolda yaya için yürüme yolu yok vatandaş tabi bisikletle yolun ortasından gider köprünün araya düşer tabi belediyenin oraya yürüme yolu yapmasi gerek.
SSSSSSS 5 yıl önce
TRAFİK ZABITASIDA NUSRETTİN MAHALLESİ 223.SOKAKDAKİ KALDIRIMA PARK EDEN SERVİS MİNÜBÜSLERİNİN VE ÖZEL ARAÇLARININ YÜZÜNDEN YOLDA YÜRÜMEK ZORUNDA KALAN BİRİNE ARABA ÇARPTIĞINDA DENETLER..
gerçekten 5 yıl önce
çok komik, ikinci el paslı korkuluklar "mecburen" takılmış.
Ümit Ergün 5 yıl önce
Oraya otokorkuluk konması gerek. Bariyer olarak kullanılan korkuluklar çok eski, ince ve küf tutmuş. Herhangi bir kaza da araçlara karşı dayanıksız. Ve zannedersem köprü güvenlik standartlarına da aykırı. Yetkililer geçici çözüm yerine kalıcı çözüm üretmeli.
Can . D 5 yıl önce
DÜZCEMIZDE BIR TEK IS DOGRU DÜRÜST BITMEZMI YAHU TAM BECERIKSIZ YÖNETICILER BELEDIYE IS BITMEDEN ACILISI YAPAR GELDE GÜLME BUNLARA YAZIK
Vatandaş 5 yıl önce
Kaza sırasında oradan geçiyordum çok üzüldüm ertesi günü aynı yerden geçdiğimde özellikle baktım hiç bir önlem alınmamıştı hemen 153 aradım tekrar yaşanmaması adına önlem alınması gerekdiğini söyledim ilgili şahıs teşekkür ederek hemen iletileceğini söyledi 6 .12. 2016 günü aynı yerden özellikle geçtim ve önlem alındığın gördüm çok sevindim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın