banner851

banner614

ÇANAKKALE GEZİSİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

banner619

Vali Vasip Şahin tarafından Çanakkale’ye gönderilen Hilmi Çilingir Huzurevi sakinleri, teşekkür ziyaretinde bulundu. Çanakkale’den Şahin’e hediye getiren huzurevi sakinleri bu kez de Topkapı’ya gitmek istediklerini dile getirdi.

banner846
Yerel Haber 21.05.2012, 17:02
149
ÇANAKKALE GEZİSİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER
banner844

Yaşlılar haftası dolayısıyla Vali Vasip Şahin’i ziyaret eden Hilmi Çilingir huzurevi sakinleri Şahin’den kendilerini Çanakkale’ye göndermesini  istemişti. Şahin de sözünü tuttu huzurevi sakinleri için Çanakkale’ye gezi düzenledi.
Büyük zaferlerin kazanıldığı Çanakkale’yi görme fırsatı bulan huzurevi sakinleri gezinin ardından Vali Vasip Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Gezi sırasında aldıkları Çanakkale’yi simgeleyen bir asker heykeli ile kullanılmış bir fişeği  de Vali Vasip Şahin’e hediye eden huzurevi sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Şahin’e teşekkür etti.

Gezi anılarını da Şahin’le paylaşan huzur evi sakinlerinin Şahin’den bir isteği daha oldu. Çanakkale’nin ardından bu kez Topkapı sarayını ziyaret etmek istediklerini dile getiren Huzur evi sakinlerinin bu isteğini de kabul eden Şahin, hemen yapılması talimatı verdi. Ziyaret sohbet havasında devam etti.

Haber; S. KAŞKIR

Yorumlar (0)