banner851

banner955

CANLI YAYINDA ÖYLE BİR ŞEY İSTEDİ Kİ...

O Ses Türkiye yarışmasında canlı yayında yapılan elemelere kalan Düzceli Ercan Tok, elendi. Yarışmadan elenen Tok’un canlı yayındaki isteği Acun Ilıcalı’yı kızdırdı.

Yerel Haber 01.02.2016, 10:18 01.02.2016, 10:50
10036

 Canlı yayında yapılan elemelerde yarışmaya veda eden yarışmacı Ercan söz alarak Ebru Gündeş’e, ”İki tane çocuğum var im yok, işsizim, burdan Ebru abla, hocam işim yok” diyerek mesaj gönderdi ancak bu duruma Acun kızarak, “Keşke bunları backstagede söyleseydin, canlı yayında iş başvurusu yapman çok da iyi olmadı bence biz sana her türlü yardımcı oluruz ekranlardan Ebru Gündeş’i zor duruma düşürme” diyerek bozdu. Yarışmacı Ercan elendikten sonra kafasını toparlayamadığını ve bundan dolayı böyle bir şey yaptığını söyleyerek kendini savundu.(KAYNAKHÜRRİYET)


banner844
Yorumlar (22)
vatandaş 7 yıl önce
helal olsun dilenmedin çalmadın çırpmadın iş istedin utananın vicdanı yoktur
Düzceliiiii 7 yıl önce
İs istemek suç mu? Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın.Acun biz varsak var. Annesi Ereğli dese bile Ercan her defasında duzceliyim dedi ve duzceye selam gönderdi. oturdugunuz yerden yorum yapmayı bilirsiniz sadece. İşini garantiye almak istedi canlı yayında tok açın halinden anlamaz.
Oktay 34 7 yıl önce
Ercan çocukluğunu biliyorum spor sokak piskopatlarinin başını çekerdin bir baltaya sap olamadım meşhur olarak mi iki çocuğuna bak acan ağa koyunu ve düzceyi rezil ettin be.2 cocugu bahane ediyor istanbul Da takılıyor istanbuldada is dolu var ama sen daha fazlasını istedin için sana is yok çakallik yapiyon ayrıca ses sıfır ebrunun sana kıyağıda pop star da yarıştan ama gene olmadı olmucak cakma azer bülbül bırak turkuculugu adam gibi çalış hadi rast gele sana
golyakali 81 7 yıl önce
Kirk yilin basi bir yarismaya duzceli katildi onu da eline yuzune bulastirdilar canli yayinda insanlari mecbur birakarak biseyler yapmaya calismak hic yakismiyor .
ağaköylü 7 yıl önce
ne diyorsunuz siz be,,kim düzceyi temsil etmiş bumu,, hadi ordan be,, temsil etmiş yoksa rezilmi etmiş,,,düzceymiş,,işte düzce bu hale düştü ya layıksınız,,hadi hayırlı olsun,,
ayşe 7 yıl önce
tok açın halinden anlamaz...
Gümüşova lı 7 yıl önce
Adamın dibisin Ercan.
Düzceli 7 yıl önce
Sanki Türkiyede işsizlik varmış gibi, insanlar mutlu değilmiş gibi, her şeyimiz dörtlük dörtlük değilmiş gibi konuşmuş, örnek insan Acun Bey de durur mu yapıştırmış cevabı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız