banner851

banner614

ÇAVUŞLAR TOKİ UNUTULDU

Durumu belirsizliğini koruyan Çavuşlar TOKİ'de teslim tarihi hala net olarak bilinmiyor. Düzce Belediyesi 10 Ekim'de binaların iskânlarını yetkili firmaya teslim etti. Binaların yapımında herhangi bir eksiklik bulunmazken teslimin neden geciktiği konusund

banner619
Yerel Haber 18.10.2013, 14:52
265
ÇAVUŞLAR TOKİ UNUTULDU


Durumu belirsizliğini koruyan Çavuşlar TOKİ'de teslim tarihi hala net olarak bilinmiyor. Düzce Belediyesi 10 Ekim'de binaların iskânlarını yetkili firmaya teslim etti. Binaların yapımında herhangi bir eksiklik bulunmazken teslimin neden geciktiği konusunda da kesin bir açıklama yapılmadı. Siyasilerin düzenli olarak teslim tarihi verdiği Çavuşlar TOKİ'de şu ana kadar söylenen hiçbir tarihte teslim edilmemesi ise siyasilerin hak sahiplerine boş vaatleri olarak algılandı. Daha önce ruhsat işlemleri için belediyenin beklendiği söylenirken, belediyenin iskânları firmaya teslim ettiği öğrenildi. Firma ise teslim için TOKİ'den gelecek yazıyı beklediği öğrenildi.

Bilindiği gibi yetkili firma Çavuşlar TOKİ’de 8 Haziran'da teslim etme sözü vermişti. Firma söz verdiği tarihte işi bitirdi ve TOKİ'ye bildirdi. Ancak hala TOKİ'nin konut teslimlerini yapmaması konutlar hakkında siyasilerin de herhangi bir tarih vermekten çekinir duruma getirdi.

 

Haber; M.YILMAZ

Yorumlar (0)