banner851

banner614

CEDİDİYE HALKI ‘YESİRCİ’ DEDİ…

Yüksek Seçim Kurulu tarafından seçim takvimini açıklamasının ardından merkeze bağlı 5 mahalle ve 1 köy ile Yığılca İlçesinde 2 köy, Çilimli İlçesinde ise 1 köyde bugün yapılan seçimler tamamlandı. Düzce’de en çok sonuçları merak edilen Cedidiye Mahallesi seçimlerinde, görevi başındayken vefat eden eski muhtar Cemalettin Yesirci’nin oğlu Abdullah Mennan Yesirci, 350 oy olarak muhtar seçildi.

banner619
Yerel Haber 07.06.2021, 10:07
1297
CEDİDİYE HALKI ‘YESİRCİ’ DEDİ…

Düzce’de Çeşitli nedenlerle muhtarlıkları düşen mahalle ve köylerde Yüksek Seçim Kurulu tarafından seçimlerin tekrarlanmasına ve ara seçim yapılmasına karar verilmesinin ardından, bugün merkeze bağlı 5 mahalle, 1 köy, Çilimli ilçesine bağlı 1 köy ve Yığılca ilçesinde ise 2 köyde sandıklar kuruldu. Saat 17:00’da oy verme işlemlerini sona ermesinin ardından, yapılan sayımların ardından mahalle ve köy muhtarları belirlendi.

https://www.oncurtv.com/images/upload/DSC_0038_11.jpg

Düzce’de en çok sonuçları merak edilen Cedidiye Mahallesinde ki muhtarlık yarışını, 350 oy alan ve görevi başındayken vefat eden eski Muhtar Cemalettin Yesirci’nin oğlu Abdullah Mennan Yesirci kazandı.

Düzce’de resmi olmayan sonuçlara göre, Yeşiltepe Mahallesi muhtarlık görevine İsmail Akmanoğlu, Mergiç Mahallesi muhtarlığı görevine Hüseyin Akçay, Çilimli ilçesine bağlı Kiraztarla Köyü Muhtarlığına Ali Topkan, Yığılca ilçesine bağlı Hebeler Köyü Muhtarlığına Hüseyin Sarı, Hacılar Köyü Muhtarlığına ise Turan Özdemir seçildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)