banner851

banner955

ÇELEBİ AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR

İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi’nin annesi Gülsüm Çelebi vefat etti. Merhume Çelebi bugün gözyaşları arasında toprağa verilirken, Dernek Başkanı İlyas Çelebi’yi bu acı gününde Düzce protokolü de yalnız bırakmadı.

Yerel Haber 27.01.2019, 10:40 27.01.2019, 18:16
5972
banner1032
Çelebi ailesinin acı günü… İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi ve Şükrü Çelebi’nin annesi, merhum Hüseyin Cahit Çelebi’nin eşi, Fikret Mutlu, Ahmet Mutlu, Ömer Terzioğlu ve Volkan Genç’in kayınvalideleri Gülsüm Çelebi vefat etti.Merhume Çelebi bugün merkeze bağlı Düzköy Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.Çelebi’nin naaşı Kalıcı Konutlar 6. bölgedeki evinden alınarak Düzköy Camii’ne getirildi. Buradaki cenazeye Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, siyasiler, iş insanları ile Çelebi ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.İstanbul’da Düzce’nin adını duyuran ve bir çok önemli etkinliğe imza atan İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi ve diğer aile fertleri cami avlusuna taziyeleri kabul etti.
İkindi namazına müteakip Düzköy Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Merhume Çelebi köy mezarlığında toprağa verildi.


Haber: C.ÜSTÜNERArtı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (1)
Agah 4 yıl önce
Garip gureba ölür iki satır yazıyla kalır, başkalarını haber yaparsınız. Allah ıslah etsin
25
orta şiddetli yağmur