banner851

banner955

ÇENGEL’DEN YILMAZ’A NEZAKET ZİYARETİ

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Yaşar Çengel, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yerel Haber 03.01.2019, 12:14 04.01.2019, 13:59
1480

Geçtiğimiz 5 Aralık tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr.Yasin Yılmaz’a, nezaket ziyaretleri sürüyor.Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Yaşar Çengel ve yönetim kurulu üyeleri, yeni İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

“İçimizden biri olduğu için daha rahatız”

Ziyarette bir konuşma yapan Çengel, “Göreve gelen İl Sağlık Müdürümüz Yasin Yılmaz’ı, Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri olarak nezaket ziyaretinde bulunmak için buradayız. İnşallah sayın müdürümün üstün başarı ve performansını kendisi daha göreve gelmeden önce duymuş olmanın heyecanını da yaşıyoruz. Ayrıca içimizden, Konuralp beldemizden, büyüklerini tanıdığımız çok saygıdeğer ağabeylerimizin torunları olması nedeniyle kendimi biraz daha rahat hissediyorum” ifadesinde bulundu.

“İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da sık bir arada oluruz”

İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ise, Çengel ve yönetim kurulu üyelerinin kendisine yapmış olduğu nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, “Ben de sizlerle beraber olmaktan çok mutlu oldum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da sık bir arada olup yapabileceğimiz çalışmaları birlikte değerlendiririz” dedi.

Haber: Ö.YILMAZ


 


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (6)
DÜZCELİ 4 yıl önce
Sayın çengel ve diğer muhtar abilerim, bulunduğunuz köylerde kimler hangi yasadışı işler yapıyor (uyuşturucu vb.) onları güvenlik güçlerimize bildirinde Düzcemiz rahata ersin. Aybaşı köyünden başlayın mesela.
düzceli 4 yıl önce
bureklam fotoğraflarını ve ziyaretlerini bırakın artık iş yapında reklamınız oyle olsun ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Komşu 4 yıl önce
Yaşar başkan gibi çalışanmı var koşturan mı var bşkalarına söyle sen onu
HARBİCİ 4 yıl önce
Nedir bu gelen giden ziyaretleri,hoş geldin beş gittin bırakın da insanlar çalışsınlar rahat rahat işlerini yapsınlar.Varsa bir işin gücünüz o zaman gerekirse tanıtırsınız kendinizi,yaparsınız hoş geldiniz Düzce'mize ve iyi niyet ve dileklerinizi sunarsınız.
Müd.Yardımcısı 4 yıl önce
Anlaşıldı yeni müdürümüz medyatik olmayı seviyor,göz önünde olmayı seviyor sanırım.Hep beni çekin,sadece ben çalışıyorum imajımı veriyor ?
Hızlı giriş yaptı da verimliliğini bekleyip göreceğiz.
Hayırlısı Bakalım.
Komşu 4 yıl önce
Yaşar başkana yakışırrr
17
kapalı