banner851

banner955

CHP’DEN BARINAKTA İNCELEME

CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve yönetimi, Mergiç Mahallesi’nde bulunan Hayvan Barınağı’nda incelemelerde bulundu. Düzce Hayvanları Koruma Derneği üyeleri ile birlikte barınağı gezen ve yetkililerden bilgiler alan İl Başkanı Duru, belediyenin son dönemde barınağa şartları iyileştirmek için el attığını belirterek, en büyük eksikliğin veteriner olduğunu vurguladı.

Yerel Haber 06.09.2018, 12:15 06.09.2018, 15:25
1871

Düzce Mergiç Mahallesi’nde bulunan ve Düzce Belediyesi’ne ait olan Hayvan Barınağı’na giderek incelemelerde bulunan CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve yönetimi barınaktaki eksinlikleri yerinde tespit etti.

Düzce Hayvanları Koruma Derneği üyeleri ile birlikte barınağı gezen CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru yaptığı yazılı açıklamada daha önce ilgisizlik yüzünden sıkıntılarla boğuşan barınakta yavaş yavaş iyileşmelerin olduğuna işaret etti.Düzce Hayvanları Koruma Derneği’nin yoğun faaliyetleri ve baskıları sonucunda Düzce Belediyesi’nin Melen kenarında bulunan Hayvan Barınağı’nda bazı iyileştirmeler yaparak sokak hayvanlarını rehabilite etmeye çalıştığını belirten Duru, şöyle devam etti:

“Barınak ortamının iyileştirilmesi için bazı kararlar alan belediye, sırasıyla bu kararları uyguluyor. Keleş zamanında hiçbir yenilik ve iyileştirme yapmayan belediye, başkan değişikliği sonrası biraz bu tesise el attı. Hayvan Derneği ve hayvan severlerin yardımıyla iyileştirme çalışmaları devam ediyor. İki katlı yeni binadan sonra hayvanların da kaldıkları yerler rehabilite edilmeye başlamış. Barınakta eksik olan veterinerin olmayışı. Fakat Düzce Belediyesi bunu da hizmet alarak halletmeye çalışıyor.”

Haber: H. GÜRSOY

Yorumlar (17)
BAŞKAN 4 yıl önce
Memleket bitmiş sen kedi köpek peşindesin. Yoksa sen isveç , norveç yada finlandiyada bir partinin il başkanı mısın.
Can . D 4 yıl önce
HAYVANLAR KADAR INSANLARADA ÖNEM VERSEYNIZE HE ÖNCE INSAN SONRA HAYVAN DÜZCENIN ICI BASI BOS KÖPEKLERLE DOLU EY CHP LER AVRUPADA YOK TEK BIR BASI BOS KÖPEKLER DÜZCEDE COOK GECE OLDUNMU GURUPLAR HALINDE SALDIRIYOLAR BUNUDA EL AT CHP LILER AVRUPADA VARMI BÖYLE REZILIKLER HE CEVAP VERIN HER SEYI AK PARTIYE YIKARSINIZ DOGRU ONLARDA BISE YAPMIYO BU KONUDA BASI BOS KÖPEKLER DOLU HER YER YAZIK
sürücü 4 yıl önce
kalıcı konutlarda başıboş hayvanlar çoğaldı içlerinde saldırgan olanlar var buna bir çözüm üretilsin çocuklara saldırırsa ne olucak avrupada sokakta sahipsiz köpek yok ve bunlar tehlike arz ediyor
Mert 4 yıl önce
Barinakta sadece tedavi ihtiyaci olan kopeklerin bakimi yapiliyor..yok sokakta buldum al bak olayi yok..zira ait olduklari yer sokaklar..kafesler degil
Duzceli 4 yıl önce
Sokaga biraktigindada ceza keserler para lazim
Düzceli 4 yıl önce
Ben de getirdim kabul etmediler orasının artık barınak değil sokak hayvanları “geçici” bakım evi olduğunu söylediler köpeğimi almadılar ama bana köpeğimin tedavisi hakkında yardımcı oldular. Bütün çalışanlara tekrardan teşekkür ediyorum
t 4 yıl önce
Sayin öncü tv inanmayin, babam yarali köpegin tedavisini yaptirip barinaga getirmis ama kabul etmemisler .Sizin yapmacik hayvan sevginiz batsin orda ne kadar calisanlar bedavadan calisiyor halk zannediyor bisey yapiyorlar..
Duzceli 4 yıl önce
Evet cok haklisin bizde goturduk almadilar bide buraya biraksaniz bile biz kisirlastirip saliyoruz denildi
Yorumsuz.. 4 yıl önce
Fındık işini konuşan yorumcular hangi partiye oy verdiyseniz gidin onlardan isteyin fındık fiyatını kediler köpekler bile onlara iyilik eden insanları unutmazken siz yıllardır sizi savunanları unuttunuz. Bırakın bu işleri..
Sabri 4 yıl önce
Chp fındıkçıya çok sahip çıkıyordu yeni başkan hiç oralı değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız