banner851

banner614

ÇİRKİN GÖRÜNTÜ ORTADAN KALKTI

Azmimilli Mahallesi Asar Deresi kenarında hizmet veren kokoreççi esnafı daha düzenli bir ortamda hizmet vermesi adına bu sabah itibari ile bulundukları yerden kaldırılarak Eski Otogar mevkiinde hazırlanan yeni ünitelere yerleşme süreci nihayet başladı.

banner619
Yerel Haber 09.01.2018, 11:30 10.01.2018, 17:28
6049

Yıllardır adeta kaderine terk edilmiş bir vaziyette yatırımlardan nasibini alamayan Asar Deresi’nin güney kısmı için ilk somut adım yeşil alan olarak yeniden düzenleneceği yönünde geçtiğimiz hafta Düzce Belediyesi’ne ait otoparkın kaldırılması ile başlamasının ardından bir diğer adım kokoreççi esnafının kaldırılması oldu.

Uzun süredir Asar Deresi kenarı Gazhane Caddesi üzerinde hizmet veren ve Düzce Belediyesi’nin 2 yılı aşkın zamandır görüntü kirliliği oluşturdukları gerekçesi ile ‘taşınacak’ dediği seyyar kokoreççi esnafı bu sabah saatlerinde Düzce Belediyesi yetkilileri ve zabıta ekipleri eşliğinde kaldırıldı.

Kokoreççi esnafının daha düzenli ortamda hizmet vermesi için yapılan çalışmalar kapsamında esnafların tezgahları Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan eski otogar mevkiinde yapımı tamamlanan yeni ünitelere taşınıyor.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (9)
irfan 4 yıl önce
bizim yöneticilerimizde zerre öngörü yok. yazıktır günahtır. tahtadan yeni barakalar yapmışlar. orada her an yangın çıkabilir. bütün barakalarda ateş yanıyor.
MAHALLELİ 4 yıl önce
ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR KALDIRDILAR SABAH ERKENDEN ORADAN GEÇERKEN YEMİNLE ŞARAPŞİŞELERİ DİZMİŞLER TAM 8 TANE BİRANEGİBİ
allah kurtardı 4 yıl önce
verilmiş sadakamız varmış
edep 4 yıl önce
Otogara kuş uçmaz kervan geçmez misali İnsanlar barakada birşeyler atışdırmak için otogara niçin çıksınki huzuli masraf ve orayı serhoşlara mekan oluşturmak geceleri otogara giremez olucaz.
İSYANKAR 4 yıl önce
dün gece boluda 1 tas işkembe çorbasına 10 lira verdim bu nedir yaa? kasayada kız çocuğunu koymuşlar bişey diyemedim kafam da iyiydi. işkembe,tuzlama,kelle paça,midye dolma,kokoreç.. bunların fiyatlarına düzenleme gelmeli. en fazla 5 olsun abi 10 nedir?
Düzce 4 yıl önce
Bide kokoreç fiyatlarına el atsalar.(Belediyenin verdiği gramajlara göre fiyatlandırma yapsa) Küçücük ekmek 10TL .
Yuri 4 yıl önce
Kokoreç candır! Akşamları iyi gidiyor. :)
Selim 4 yıl önce
Derenin bir kenarindan alip diger kenarina koymuslar..azmimilli tarafi bu goruntulere layik degildi..kiremitocagi layik mi oldu..
Düzcee 4 yıl önce
Hijyen temizlik su çok ıyi olmuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın