banner851

banner955

ÇOCUKLARA ÖZEL MASKELER OKUL MÜDÜRÜNDEN

Düzce Şükran Öney Anaokulu Müdiresi Emine Taşlı minik öğrencilere çizgi film kahramanlı maske hediye etti.

Yerel Haber 03.06.2020, 16:30 03.06.2020, 16:07
1760
ÇOCUKLARA ÖZEL MASKELER OKUL MÜDÜRÜNDEN
banner1032

Düzce Şükran Öney Anaokulu Müdiresi Emine Taşlı 185 adet anaokulu öğrencilerine özel maske takmayı zevkli hale getirebilmek için çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden oluşan yıkanabilir maske hediye etti.

Maskelerin bir kısmını evlerine giderek ulaştıran Emine Taşlı bir kısmını da çocukların izin günü olması nedeniyle okulu özledikleri düşünülerek sosyal mesafe çerçevesinde okulda teslimini sağladı.

Pandemi sürecini değerlendiren Emine Taşlı, “Çocuklarımızın bu süreci en hasarsız şekilde atlatmaları için okul veli işbirliğini çok daha sıkı tutarak 12 haftadır hiç ara vermeden uzaktan eğitim çalışmalarımızı, görüntülü grup görüşmelerimizi ve en önemlisi EBA ile eğitimlerimize devam ediyoruz. Bu arada Düzce il Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen ‘Öğretmenim Yanı Başımda’ projesi kapsamında çalışmalarımız detaylı bir şekilde durmaksızın ilerliyor. Onları çok özlediğimizi ailelerimiz ile ortak emanetimiz olan çocuklarımızla gönül birlikteliğimizi hissettirmek istedik. Sağlıklı günlerde maskelerini çıkarmaları umuduyla maskelerimizi izin günlerinde teslim ettik” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (6)
aslı yılmaz 2 yıl önce
Emine Öğretmenim sizden o kadar çok şey öğrendim ki siz benim bu meslekteki en büyük şansımsınız iyi ki çalışma fırsatı buldum sizinle zaten sizinle yolu kesişen herkes mutlaka bişeyler kazanıyor dokunuşunuz yetiyor.Allah sizden razı olsun.
TEBRİKLER TEŞEKKÜRLER 2 yıl önce
Emine hocam Okul Öncesi Eğitimin Düzce’de duayyenidir. İşine ve çocuklara aşık bir eğitimcidir.Bu incelik ve cesaret ancak Onun kadar öğrencilerine bağlı bir eğitimci sayesinde olur iyi ki varsınız.
semra aydın 2 yıl önce
biz o kadar şanslıyız ki böyle bir inceliği ancak Emine hanım düşünebilirdi çocuklarımızın mutluluğu ile o kadar çok duygulandık ki ALLAH razı Olsun Emine Öğretmenim
Yazık 2 yıl önce
Sosyal mesafe yok, dikkat yok.İki reklam yapacaz diye çocukların sağlığını riske etmeyin.Ailelerin onayı var mı? Ben olsam çocuğumun böyle bir habere ekran yüzü olmasını istemem.
esra özbay 2 yıl önce
şükran öney de veli olarak yazıyorum.okulumuz Düzce için bir şanstır siz rahat olun okul her türlü onayı almıştır.BEN ÇOCUĞUMUN BU EKRANLARDA OLMASINI ONAYLADIM VE GURURLA İZLİYORUM.kızımın dünkü mutlululuğu için bu incelik için müdürümüze çok teşekkür ederim.
hamza 2 yıl önce
tabrik ederim cok guzel yapilmis dusunulmus fakat hocakin maskesi filtreli toz maskesi bu maskeler cerrahi solunum maskesi degil...
18
parçalı bulutlu