banner851

banner955

ÇOCUKLARLA BİRLİKTE ENGELLERİ AŞTILAR

Whatsaap ihbar hattımıza gelen bazı görüntüler şaşırtmaya devam ediyor. İlimizin gezilecek yerlerinin başında olan Güzeldere Şelalesi’ne giden vatandaşlar, girmek tehlikeli ve yasaktır levhalarına rağmen bariyerleri hem de çocuklarıyla birlikte aşarak şelaleye kadar iniyor.

Yerel Haber 25.08.2018, 09:30 27.08.2018, 09:20
2610

Uyarılar, levhalar, yasaktır tabelaları Düzce’de çok fazla işe yaramıyor. Macera peşinde koşan insanlar, yasak nedir bilmiyor. Whatssap ihbar hattımıza gelen bazı görüntüler de bunun en önemli göstergesi.

Düzce’nin gezilecek en önemli yerlerinden biri olan Güzeldere Şelalesi’ne Kurban Bayramı tatili nedeniyle giden bazı vatandaşlar, ‘Girmek tehlikeli ve yasaktır’ tabelalarına rağmen hem de çocuklarıyla birlikte tel ağlardan geçerek şelaleye kadar iniyor.

Telefonlarını ellerine alarak çocuklarıyla birlikte selfie çektirmeyi de unutmayan vatandaşlar, olası bir tehlikeye aldırmadan şelalenin içindeki kayalara kadar gidiyor. Bir hayli tehlikeli olan bölgede çocukların başına bir olumsuzluk gelmemesi ise sevindirici olurken isorumsuzluğun boyutu, bu görüntülerle bir kez daha ortaya çıkıyor.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız