banner851

banner955

COVİD-19 BİR AİLEYİ YAŞAMDAN KOPARDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde korona virüs tedavisi gören ailede 15 gün içerisinde 4’üncü kişi de hastanede hayatını kaybetti.

Yerel Haber 31.10.2021, 12:42
6552
COVİD-19 BİR AİLEYİ YAŞAMDAN KOPARDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kirmanlı Mahallesi’nde ikamet eden Yumurtaş ailesinde 4 gün arayla hayatını kaybeden baba - oğlun ardından 58 yaşındaki Cihat Yumurtaş da yaşama gözlerini yumdu.

Koronavirüs aşısı olmadıkları iddia edilen ve tedavileri devam eden aile bireylerinden önce Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli Şükrü Yumurtaş 15 Ekim’de vefat etti. Dört gün sonra ise 82 yaşındaki baba Afşin Yumurtaş da hayatını kaybetti.

Aynı aileden tedavi gören Şükrü Yumurtaş’ın annesi, Afşin Yumurtaş’ın eşi 77 yaşındaki Mülhan Yumurtaş da 25 Ekim tarihinde tedavi gördüğü Ereğli Devlet Hastanesi’nde hayata tutunamadı. Cenazelere korona virüs tedbirleri gereği az sayıda kişi katılırken, Ereğli Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildiler.

Cenaze günü özel hastanede tedavi gören Ereğli’nin sevilen hayırsever insanlarından Cihat Yumurtaş’ın da durumu ağırlaştı. Entübe edilen Cihat Yumurtaş, bugün sabah saatlerinde vefat etti. Yumurtaş ailesinin üst üste verdiği kayıplar, ilçede büyük üzüntü yaşattı.

Yumurtaş ailesinden alınan bilgilere göre, Cihat Yumurtaş’ın Devlet Hastanesi’nde refakatçi olarak kaldığı 6 gün süre içerisinde COVİD hastalığına yakalandığı ve tedavisine özel hastanede başlandığı öğrenildi.

(İHA)

banner844
Yorumlar (2)
BEN DENİZ 1 yıl önce
NEDEN BAŞKA BİR İLİN HABERİ BURADA YAYINLANIYOR, KORKU POMPALAMAK İÇİN OLBAİLİR Mİ?
covid 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin hepside 50 yaş üstü insanlar.
Yeni Sayımız