banner851

banner955

ÇUVALI 15 LİRADAN SATILDI

Düzce'de fabrika işçilerinin kurduğu yardımlaşma derneği tarafından bir fabrika önünde kilosu 1.5 TL'den satılan 6 ton şeker kapış kapış tüketildi.

Yerel Haber 05.01.2019, 13:51 06.01.2019, 19:00
10547

Düzce'de fabrika işçileri tarafından kurulan İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, meslektaşları için yaptıkları sosyal yardım çalışmalarına devam ediyor.

Yaşanan ekonomik sıkıntıların önüne geçmek ve işçilere destek olmak amacıyla iş adamlarının desteğiyle aldıkları 120 ton patatesi kilosu 50 kuruştan daha önce işçilere dağıtan dernek, bu kez de 6 ton şekeri kilosu 1.5 TL'den işçilere dağıttı.

Kamyona yükledikleri şekerleri fabrika önüne getiren dernek üyeleri, mesai çıkışı meslektaşlarına ucuz şekerleri alma fırsatı sundu. Dernek üyeleri tarafından dağıtılan 6 ton şeker, kapış kapış tüketildi. Dağıtımlarda ayrıca 25 ton odunu, belirlenen işçi ailelerine ücretsiz olarak dağıtıldı.

“Dayanışma ve yardımlaşma içerisinde hep beraber mutluyuz”
Amaçlarının çalışan meslektaşlarının mutfaklarına katkı yapmak olduğunu belirten Düzce İşçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sedat Mıhçı, “Düzce ve Düzce'deki işçilerin yanında olmaya devam edeceğiz. Dayanışma ve yardımlaşma içerisinde hep beraber mutluyuz. Derneğimize, duyan Düzceli olsun, Düzce'nin dışından olsun ağabeylerimiz, dostlarımız destek veriyor. Biz de o desteklerin karşılığında hem derneğimize katkı sağlıyoruz hem de arkadaşlarımızın sofralarına destek oluyoruz. Fabrikanın ön tarafında yaklaşık 25 tona yakın odun var. Odunları daha önce belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak vereceğiz. 6 ton şekeri ise personellere çok cüzi bir miktarda 10 kilosunu 15 lira olmak üzere dağıtıyoruz” dedi. İHA


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (14)
Duzceli 4 yıl önce
serdar gürler tam bir fiyaskosun..afrikadaki senin yediğin nimetlerin hiç birini bilmiyor..yazık sana
Yoromsuz 4 yıl önce
Kendi tanidiklarınamı veriyolar bizimde ihtiyacimiz var ama duymuyoruz çokta yakınız oraya
Düzce li 4 yıl önce
Hangi fabrika helal olsun
ali 4 yıl önce
Kaldımı şeker gelimmi almaya
habere bak 4 yıl önce
videolu haber dıye resım koyuyosunuz bukadart kalıtenız dustu haberınız yok
cemo 4 yıl önce
helaaaaalll
Eski calisan 4 yıl önce
Bizim zamaninmizda da olsaydı keske boyle uygulamalar cok tebrik ediyorum 5kilosu 20 lirayken 10 kilosu 15 lira bedava gibi bu pahalilikta Allah razi olsun sebep olandan da yapandan da
Osmanlı 4 yıl önce
Böyle iyi haberlerde varmı memkelekette...?
m 4 yıl önce
Kimler destekliyormuş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık