banner851

banner614

D-100 ‘YEŞİL YOL’ OLACAK

banner619

Bolu Belediyesi hayata geçireceği proje ile D-100 karayolunun 9,5 kilometrelik kesimini trafiğe kapatarak “yeşil yol” oluşturacak.

banner846
Yerel Haber 10.05.2017, 16:27 10.05.2017, 18:08
12142
banner844

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, D-100 karayolunda hayata geçireceği “yeşil yol” projesiyle bölgeyi canlandırarak, şehirden geçen herkesin yararlanabileceği, sporun yanı sıra alışveriş yaparak yeşillikler içinde nefes alabileceği bir cazibe merkezi oluşturacak.Projeyle ile D-100 karayolunun 9,5 kilometrelik kesimi ulaşıma kapatılarak 80 metre genişliğinde yeşil bir koridor oluşturulacak.D-100 karayolu kentin dışına çıkarılacak, şehrin ortasında yeşil bir kuşak oluşturulacak. Proje kapsamında D-100 karayolu üzerinde kentin giriş ve çıkış noktaları arasında yer alan bölüm trafiğe kapatılarak, bir yaşam merkezine dönüştürülecek.

Projeyle, şehrin ortasında 9,5 kilometre uzunluğunda yeşil bir cazibe hattına dönüştürülecek bölgede park, eğlenme, dinlenme, spor mekanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, alışveriş ve sanat merkezleri gibi farklı alanlar da yer alacak.

Yorumlar (12)
faruk 4 yıl önce
yani özetle.. sen kadar ızdırap çektirirsen millete de o kadar seviyo seni. Ben mi ?ben o milletten değilim. Biraz daha ızdırap çektir başkan bu insanlara yaraşıyor.
Faruk 4 yıl önce
Sen nasıl oy alınacak iyi biliyorsun başkan. kışa girerken yolları kazdın. Her taraf patates tarlası oldu. Çamur-çukur 5 ay geçtikten sonra asfalt dökecem diye seçim arefesinde yolun düzgün tarafını da söktün. 1,5 ay da böyle devam etti.
Faruk 4 yıl önce
İlk önce yolları yap Başkan. Aziziye mahallesinin haline bir bak. Düzceyi tam anlamıyla köy yaptın. Sıkışınca bilgisayar animasyonu oynat. Millet nasıl olsa yiyiyor.
Bizim başkan 4 yıl önce
Mehmet Keleş görevden alinacak heralde. istese de yapamaz yani. Ak parti bu yuzden oy kaybediyor. Ve kaybetmeye de devam edecek
zonguldaklı 4 yıl önce
bolu yapar düzce bakar.
Gerçek Düzceli 4 yıl önce
Bize de nasip olur inşAllah böyle yöneticiler
Bolu yaparda Düzceli seyr 4 yıl önce
Sayın Keleş Bolu bu projeyi başlarken düzcede aynı anda başlayın ikisi aynı anda bitsin sürücülerde çifte eziyet çekmesinler düzceninde d100 şehirdışına çıkarması lazım trafik şehir içinde kadar geldi acil davranmaklazım
Özgür 4 yıl önce
Sayın Keleş siz neyi bekliyorsunuz kaldırın pazar yerini alın size koridor tabii hizmet vermek isteyene
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın