banner851

banner614

DAFOK’UN KADRAJINDAN YANSIYANLAR

Düzce Amatör Fotoğrafçılar Kulübü (DAFOK) tarafından organize edilen “kadrajımdan yansımalar 4. Fotoğraf sergisini AVM’de görücüye çıktı..

banner619
Yerel Haber 10.05.2014, 13:33
274
DAFOK’UN KADRAJINDAN YANSIYANLAR

 

Düzce Amatör Fotoğrafçılar Kulübü (DAFOK) tarafından organize edilen “kadrajımdan yansımalar 4. Fotoğraf sergisini AVM’de açtı. 2009 yılından bu yana faaliyette olan kulüp, Düzce’deki fotoğraf severlerin kadrajlarından yansıyan fotoğrafları görücüye çıkardı.

 

50’nin üzerindeki fotoğrafın yeraldığı sergide fotoğraflar 10-11 mayıs tarihlerinde beğeniye sunuldu. DAFOK yöneticileri fotoğrafın bir tutku olduğunu belirtirken tüm vatandaşları görücüye çıkardıkları fotoğrafları görmeye davet etti.

 

DAFOK yöneticileri, “Sadece fotoğrafların sayısına bakarak ya da az oluşunu bakarak değerlendirmek doğru değil. İsteğimiz her fotoğrafın detayını incelemeleri ve ona göre bir sonuca varmaları. İnsanlar anlamın kadrajı zorladığını bakarlarsa herhâlde sergiyi gezmek için uzun süre harcadıklarını görürüz. Biz bir fotoğrafın dünyayı değiştireceğine inanıyoruz. Fotoğraf bir tutku. Tutkununda ötesinde eylem.”dedi. 

Haber; S.KAŞKIR

Yorumlar (0)