banner851

banner614

DAĞLI VE AY GAZİLERİ ZİYARET ETTİ

Vali Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetim Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Vali Dağlı, gaziler ile birlikte geçtiğimiz günlerde yaşama veda eden Kore Gazisi Süleyman Dilbirliği’nin hayatını anlatan Ayla filmine gideceklerini ve böyle sosyal faaliyetlerin süreceğini belirtti.

banner619
Yerel Haber 12.12.2017, 13:14 12.12.2017, 17:07
388

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetim Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

“Gazilerimizle Ayla filmine gideceğiz”
Dağlı ve Ay, gazilerin sıkıntı ve taleplerini yerinde dinlerken gazilerle birlikte yapılacak olan sosyal faaliyetlere ağırlık vereceklerini belirten Dağlı şöyle konuştu:“Bugün Muharip Gaziler Derneğimizi ziyaret ediyoruz. Başkanım ve üye arkadaşlarımızla, gazilerimizle hasbıhal ettik. Dernekle ilgili çalışmaları dinledik. Sosyal faaliyet olması açısından bizi gazilerimizle ve üyelerimizle birbirimize yakınlaştırması açısından neler yapabiliriz bunları konuştuk. Yakın zamanda Kore Savaşı’na katılan bir gazimizin hayatını anlatan Ayla filmine Muharip Gaziler Derneğimizle birlikte gideceğiz. Daha sonra da belediye başkanlığımız ile birlikte Kıbrıs Gazilerimizi savaş yaptıkları Kıbrıs’ı gösterebilir miyiz diye bir projemiz var onu da olgunlaştıracağız.”

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (1)
Gazi kiziyim 4 yıl önce
Kıbrıs gazi çocukları her haktan yararlansin