banner851

banner614

DAĞLI VE AY’DAN ORTAK MÜCADELE

banner619

Düzce Valiliği tarafından oluşturulan “Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı” doğrultusunda Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü’nün koordinesinde dün akşam Sancaklar Mahallesi’nde düzenlenen “Kahvehane Sohbetleri” eğitim programına Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da eşlik etti.

banner846
Yerel Haber 19.01.2018, 10:10 19.01.2018, 17:31
975
banner844

Düzce’nin kanayan yarası uyuşturucu madde kullanımının önüne geçmek amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor. Düzce Valiliği tarafından oluşturulan “Uyuşturucu  ile Mücadele Eylem Planı” doğrultusunda Önleme  ve Sosyal Uyum Hizmetleri Çalışma Grubu Alt Komisyonu kararı ile geçtiğimiz Aralık ayında başlatılan “Kahvehane Sohbetleri Eğitim Programı” artık son düzlüğe giriyor.
Uyuşturucu madde kullanımının önüne geçmek amacıyla ailelerden başlamak amacıyla mahalle kahvehanelerini gezen yetkililer program kapsamında dün akşam Sancaklar Mahallesi’nde bunan kahvehanede uzman psikolog Zeynep Alçelik eşliğinde bağımlılıkla mücadele konusunda bilinçlendirme seminer verildi.Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım da hazır bulunduğu programa mahalle halkı da yoğun katılım gösterdi.Program sonunda Dağlı ve Ay vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm noktasında istişarelerde bulundu.Şehir merkezinde bulunan mahallelerde 10 hafta olarak planlanan eğitim programının sonuncusu bu akşam gerçekleştirilecek.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (3)
adamın teki 4 yıl önce
Akşam saat 9-10 olmuş, bu kışta çocuk hala dışarıda ise bu illetle öyle ya da böyle tanışır. Aileler çocuklarına sahip çıkacak, ne işi var çocuğun gece 10'da dışarda.
A.RIZA ÖZÇELİK 4 yıl önce
Sayın yetkililer, uyuşturucu madde ile mücadele üretilen yerde başlar. Torbacı diye tabir ettiğiniz insanların eline düştüğü zaman olmaz çünkü sokağa çıktığı zaman önüne geçemezsiniz. YANİ BAĞCIYI BULACAKSINIZ ÜZÜM İLE UĞRAŞMAK OLMAZ
Belediye başkanı 4 yıl önce
Keleş dönemi saçma icraatlar bitecek diye düşünüyordum, bilbordalara Reise teşekkür ilanları var.İl yönetimi yapsa anlarım, belediye ne gereği var, yollara harcayın o parayı.İnan Reis bilse o daha çok kızar böyle uygulamalara..Yazık mantelite değişmemiş..