banner851

banner614

DAVUT GÜLOĞLU MERAK EDİLENLERİ ANLATACAK

banner619

Özgün tarzı ve yorumuyla Karadeniz müziğinin sevilen ismi Davut Güloğlu, Öncü Radyo’nun dinlenme rekorları kıran Emirhan’la Müziğin Ritmi programına canlı yayın konuğu olacak. Güloğlu, şahsi yaşamından yeni çalışmalarına kadar hayranlarının merak ettiği pek çok konuda Emirhan Ural’a özel açıklamalarda bulunacak.

banner846
Yerel Haber 24.12.2020, 17:30
1172
DAVUT GÜLOĞLU MERAK EDİLENLERİ ANLATACAK
banner844

Seslendirdiği şarkılarla Karadeniz müziğinin Türkiye çapına yayılmasında büyük pay sahibi olan ve 2000’li yıllara damga vuran 'Karadeniz'in Ricky Martini’ lakablı sanatçı Davut Güloğlu, 24 Aralık 2020 Cuma günü saat 13.30’da Öncü Radyo’da Emirhan ile Müziğin Ritmi programının canlı yayın özel konuğu olacak.

Dillere pelesenk olan şarkılarının dışında oyunculuğu ile de büyük beğeni toplayan Davut Güloğlu, dinlenme rekorları kıran programda hayranlarından gelen sorularını yanıtlayacak. Güloğlu, özel hayatından yaptığı yeni müzik çalışmalarına kadar birçok konuda konuşacak.

Güloğlu, sözü müziği kendisine ait olan ve müzik listelerini sallayan son çalışması “Çareler de çaresiz” parçasının hikâyesini canlı canlı anlatacak.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (3)
Rekor Mu? 6 ay önce
Burası takva sahibi ve muhafazakar dindar bir şehir, rekorlar kıran programınız cuma saatine denk gelmeseydi keşke.. Rekor kıramaz yoksa. Nasıl alkol satılmayıp camiler her vakitte doluyorsa programınız da dinlenmez. Bir dakika ya! bunlar olmuyor ki :)
selim 6 ay önce
tarihi yanlış atmışsınız
Düzceli 6 ay önce
25 Aralık 2020 Cuma Günü Olması Lazım
16°
kapalı