banner851

banner614

DESTEK BEKLİYORLAR

Kaynaşlı Anadolu Lisesi müzik grubu "Grup KAL", Türkiye genelini kapsayan ve bu yıl 17. kez düzenlenen Liselerarası Müzik Yarışması'nda finale yükselebilmek için Düzce halkından destek bekliyor.

banner619
Yerel Haber 09.04.2014, 12:02
216
DESTEK BEKLİYORLAR

Bu yıl 17. kez düzenlenen Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'na Kaynaşlı'dan katılan ve başarılı bir performans sergileyen "Grup KAL" şimdi final yolunda...


1 Mart 2014 tarihinde Ankara'da düzenlenen elemede Özdemir Erdoğan'ın Gurbet adlı eserini seslendiren Grup KAL üyeleri, büyü beğeni toplamıştı. İmkansızlıklar nedeniyle ana enstrümanlar dışında enstrümanlar kullanmalarına karşın hatasız bir şekilde parçayı icra eden grup, yarı finallerin ardından şimdi final için Düzce halkının oylarıyla desteğini bekliyor. Türkiye genelinde yapılan yarışmada, Facebook ve twitter üzerinden oylama yapılabiliyor. 26 Nisan 2014 tarihinde finale çıkacak yarışmacıların belirlenecek olması nedeniyle bu tarihe kadar Grup KAL'a gönderilecek her yok büyük önem taşıyor. Düzce'nin adının bu yarışmada yer alması ve Düzce'deki gençlere örnek olması açısından http://www.vodafonefreezone.com/LiseninYildizi/Detail.aspx?ContesterID=65 adresinden Kaynaşlı Anadolu Lisesi'ne oylarınızı kullanıp destek olabilir, grubun finale çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Haber;C.Üstüner

Yorumlar (0)