banner614

DİKKAT! YİNE SU KESİNTİSİ!

banner619

4 gün süren su kesintisi ile rekor kıran Düzce Belediyesi, 1 Eylül salı günü sabah 08.00'den akşam 17.00'ye kadar 8 Mahallede su kesintisi uygulayacak.

banner846
Yerel Haber 31.08.2015, 16:26
51230
DİKKAT! YİNE SU KESİNTİSİ!
banner844
Düzce Belediyesi 1 Eylül 2015 Salı günü 08:00-17:00 saatleri arasında içme suyu şebeke arızası sebebiyle 8 mahallede su kesintisi yapılacak. Arızanın Karaca Mahallesi’nden geçen 500’lük çelik borudan kaynaklandığı öğrenildi.
Su kesintisi yapılacak mahalleler ise şöyle: Hamidiye Mahallesi, Körpeçler Mahallesi, Sancaklar Mahallesi,Beyciler Mahallesi, Karahacımusa, Yeni Mahalle, Fatih Mahallesi ile Akınlar Mahallesi…
SU kesintisi yapılacak mahallelerde vatandaşların gerekli tedbirleri alması gerekiyor. Bilindiği gibi Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü; 11 mahallenin içme suyu ihtiyacını karşılayan ana hatta yapılan çalışmaları nedeniyle 4 gün su verememişti. Habersiz yapılan su kesintisi vatandaşın tepkisine yol açmıştı.
Yorumlar (10)
metin 6 yıl önce
düzce 2 deprem gördü o zaman bile susuz kalınmadı bu ne reziillikk yaa yine birilerine ihaleyemi verdiniz içme suyu şebekisini yazık yaaa yaşamak için su lazım suuuuu ekmek değil bu kaç günn susuz mu kalınır sıcaklık 35 derece eyyyyyy keleşşş....!!!!
düzcespor 6 yıl önce
süreyi tutmaya başladık. bakalım ne zaman gelecek...?
Basketbolcuu 6 yıl önce
Bize seçim zamanı yollarinizi yaptık sularinizi yaptık diyecekler biz de cektiklerimizi unutup alkislayip daha iyisi mi var diyip yanlarına gidicek kadar koyunuz
İsmoooo 6 yıl önce
Kardeşim biz aynı yeri binkere kazariz asfalt döker gaz geçer bidaha kazariz su patlar bidaha kazariz ne Avrupası köprü yaparız ama kodu ayarlamayı köprü bittikten sonra fark edip asfalt laa ayarlariz
Su=Hayat 6 yıl önce
Biz Ramazan ayında bile suları kesilmiş,sefil Duzcelileriz,sen çok yaşa başkanım,sayi başkanım sizin evde de su kesiliyor mu,siz de sinirli bir şekilde Beyaz masayı arıyor musunuz,siz de bizim gibi sefillik çekiyor musunuz?
BEYCİLER 6 yıl önce
Ya 1 aydan beri bimere belediyeye şikayet ediyorum karaca köprüsünde yerden su kaçağı var diye kimse ilgilenmiyor şimdi arızanın karaca mahallesi olduğunu söylüyorlar yarında kervanda arıza var deyip orayıda kazarlar kaz babam kaz belediyenin işi yok
Uyari !!! 6 yıl önce
Kesinti yapilacak mahallelere sesleniyorum, hazirliginizi 4 gun uzerinden yapin.. Umarim bize cektirilen eziyet size de uygulanmaz.. Dedikleri saatte verirler insallah suyu.. Bu belediyenin sagi solu belli olmuyor??
fatih mahallesinden 6 yıl önce
4 gün su olmazmiya yetkililere söylüyorum ben bi engelli annesiyim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
hafif yağmur