banner851

banner614

DİLBER: “YENİ LOGOMUZ DÜZCE’NİN TARİHİNİ YANSITACAK”

banner619

Düzce Kent Konseyi, Düzce Belediyesi’nin logosunu değiştirmesinin ardından logoyu değiştirme kararı aldı. Kent Konseyi’nin yeni logosu, Düzce Belediyesinin logosu ile benzerlik taşırken, Düzce Kent Konseyi Başkanı Arb. Av. Ali Dilber, “Yeni logomuz Düzce’nin tarihi dokusunu temsil edecek” dedi.

banner846
Yerel Haber 16.06.2021, 15:30 16.06.2021, 16:05
475
banner844

Düzce Belediyesi, bir süre önce Düzce’nin tarihi dokusunu yansıtmak için logo değişikliğine gitmişti. Bölgeyi fetheden Konur Alp Gazi’nin siluetinin yansıtıldığı yeni logo, Düzce halkının beğenisini toplamıştı. Düzce Belediyesi’nin ardından, bir logo değişikliği de Düzce Kent Konseyi’nde yaşandı. Düzce Kent Konseyi tarafından alınan kararla, yine Düzce’nin tarihi dokusuna uygun bir logo değişikliğine gidildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Kent Konseyi Başkanı Arb. Av. Ali Dilber, logo değişimi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz tarihi değerlere uygun bir logo değişimi yaptı. Bizlerde Kent Konseyi olarak logomuzda değişikliğe gittik. Düzce Belediyesi’nin logosunun orta kısmında yer alan Konuralp bey ve sancak bölümünü alarak kendi logomuza yerleştirdik. Yeni logomuz Düzce’nin tarihi dokusunu yansıtacak. Yeni logomuz hayırlı olsun” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
lacivert 1 ay önce
eeee aynısının laciverti bu :D :D
Düzceli 1 ay önce
Tarihiyle alakasız yer ve zamanlarda övünen insanlar, bugünü ve geleceği için bir şey yapamayan insanlardır. Günümüz ve geleceğimiz için anlamlı bir logo yerine insanlara " tarih " ve Konuralp Gazi sembolü satıyorsunuz.
Düzceli 1 ay önce
Size sadece " Ğ " demek istiyorum :d
Madur 1 ay önce
Şimdi düzcenin bütün işlerini hal ettiler de iş bunamı vardı fuzuli işler bunlar illa birilerine para kazandıracaklar yeter artık
Şaka 1 ay önce
Şaka mısınız yahu :) :) :)