banner614

DOĞA’DA OKUMA BAYRAMI GURURU

banner619

Düzce Doğa Okulları 1. Sınıf öğrencileri “Okuma Bayramı’nda hazırladıkları dans ve müzikli gösteriler ile velilerini mest etti.

banner846
Yerel Haber 11.05.2018, 19:01 11.05.2018, 22:05
377
DOĞA’DA OKUMA BAYRAMI GURURU
banner844

2017-2018 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşılırken Düzce Doğa Okulları etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Düzce Doğa Okulları 1. sınıf öğrencileri hazırladıkları yılsonu etkinliği sonunda aldıkları “okuma-yazma sertifikası” ile bu gururu taçlandırdı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program 1A sınıfı öğrencisi Eylül Asya Serter ve 1B sınıfı öğrencisi Baturalp Kaan Güneş’in hoş geldiniz konuşması ile devam etti.

Zeybek, salsa ve modern dans gösterileri ile velilerine unutulmaz bir okuma bayramı coşkusu yaşatan minikler, Barış Manço şarkıları ile de keyiflendirdi.Öğrenciler, okulun müzik öğretmeni Burcu Bayrak eşliğinde koro, yine okulun İngilizce öğretmeni İlker Duran eşliğinde söylediği İngilizce şarkı ise anne babalardan tam not aldı.

Program sonunda öğrenciler aldıkları “Okuma-Yazma Belgeleri” ile ilkokul 1. sınıfı bitirmenin gururunu taçlandırarak aynı duyguyu anne babalarına da yaşattı.


Programın finalinde ise tüm öğrenciler tarafından pasta kesildi.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (1)
Bravo Alkış 3 yıl önce
Bravo alkış hepsi başarılı hemde çok kutlarım tebrikler teşekkürler herşey çok güzel aman nazar değmesin!
25°
açık