banner851

banner955

DOGİM BAŞKANI YAMAN OLDU

Düzce Dokuma Giyim Mensucat örgülük Eşya Odası Olağan Genel Kongresi’nde 35 yıllık oda başkanlığı görevini başarı ile yürüten Hikmet Keskin koltuğunu, Ümit Yaşar Yaman’a devretti.

Yerel Haber 13.01.2018, 16:53 15.01.2018, 10:33
2612
banner986

Düzce Dokuma Giyim Mensucat örgülük Eşya Odası Olağan Genel Kongresi bugün Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası konferans salonunda gerçekleşti.

Esnaf odaları başkanları ile oda üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı kongrede tek liste gidilen seçimde 35 yıllık oda başkanlığı görevini başarı ile yürüten Hikmet Keskin koltuğunu, kendi yönetim kurulu listesinde de yer alan Ümit Yaşar Yaman’a devretti.

“Arada tatlı gerginlikler olabiliyor”
Keskin için düzenlenen plaket töreninin ardından konuşan Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mustafa Kayıkçı şu ifadelerde bulundu:
“Biz görevi sayın başkandan devraldık ve yola devam ettik. Bu yaşanacaktır ve seçme seçimle işlerinde hep vardır. Arada tatlı gerginlikler de olabiliyor. Yoksa kimse sen kalk ben oturayım demiyor. Çalışma arkadaşım, değerli ağabeyim, zaman zaman başka şeyler aramızda olsa da bu olacaktır. Ama biz bunu seviyeli ve doğru götürdük. Ben, benden yana olan tüm haklarımı helal ediyorum.”

“Önemli olan bıraktıktan sonra güzel bir şekilde anılmak”
Hikmet Keskin ise veda konuşmasında şunları kaydetti:

“Koltuklar insanı bir yere götürmez, insanlar o koltukları getirir. Çünkü bu koltuklar baki değil mutlaka bir gün bırakacağız. Önemli olan bıraktıktan sonra güzel bir şekilde anılmak. Ben de bunun zamanı geldiğini düşündüm. Hepinizden hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Benden yana hakkım helal olsun. Bizden sonra göreve gelecek arkadaşlarımız inanıyorum ki görevi devraldığı yerden götürürler.”

“Hikmet ağabeyimiz yanımızda”
Başkanlık görevini Keskin’den devralan ve 2014 yılından bu yana Keskin’in yönetim kurulu üyesi olan çiçeği burnunda başkan Ümit Yaşar Yaman ise şöyle konuştu:

“Bilgide sınır yoktur. Bir şeyler öğrendik Hikmet ağabeyimizden. Kendimize güveniyoruz çıkıyoruz. İlla ki hatalarımız olacaktır ama sonuçta Hikmet ağabeyimiz yanımızda. Bu odanın başkanlığına talibim. Yola çıkarken çok güzel bir yönetim kurulu oluşturduk ve üyelerimiz bilgi ver birikim olarak çok güzel.”

Haber: Ö YILMAZ

banner844
Yorumlar (8)
Ruhi kurt 5 yıl önce
Yakisir abime daha iyi kimse yapamaz
Musa apaydın 5 yıl önce
Olmaz, a yanıt olarak. Bizim kırk yıllık arkadaşımız bir kabadayılığını görmedik sen nerde gördün?
Faruk YAMAN 5 yıl önce
Sen kimsin adını yazarak yorum yapta ismini bilelim açık olun net olun dik olmak dürüst olmak kabadayılık oluyorsa evet haklısın
Olmaz 5 yıl önce
Herşey iyi güzelde kabadayıdan başkan mı olur ?
Olabilir 5 yıl önce
Tanıdığım kadarıyla duruşuyla sert ve soğuk birı tam bir siyaset adamına benziyor dediğim dedik bir tip böyleleri lazım lafına güvenilir tiplerden başarılar
Tebrikler YAŞAR abi 5 yıl önce
Yaşar abi basarılarının devamını bekliyoruz tebrikler
Düzcespor 5 yıl önce
Spor camiasının da en sevilen başkanlarından olan yaşar yaman kardeşimi tebrik eder daha yukarılarda görnek isterim tebrikler
Gurugavakll 5 yıl önce
Medarı iftaharimiz akepenin yüz akı Semih Kıbrıs'ı tebrik ediyorum dört parmak rabiayada hayır derim
21
kapalı