banner614

Duble yolda ihale süreci...

banner619

Bir türlü bitirilemeyen iki yol sorunu devam ederken bu yolların durumlarının ne olacağına İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Ercan açıklık getirdi.

banner846
Yerel Haber 13.08.2008, 10:03
189
Duble yolda ihale süreci...
banner844

Düzce'nin önemli sorunlarından olan D-100 üzerindeki duble yol çalışmaları ve Yeni Kent-Düzce arasındaki Bağlantı Yolu sorunu günlerce kamuoyunu meşgul etmiş çalışmalarda bir türlü bitirilememişti. Konuyla ilgili bilgi aldığımız İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Ercan ilk olarak duble yol çalışmalarına değinerek duble yol üzerindeki çalışmalara devam etmek için 11 Ağustos'ta ihale yapıldığını ve ihale sonuçlarının bugün belli olacağını söyledi. İhaleye 8 firmanın katıldığını da belirten Ercan, yolun bitirilmesi için 8 aylık bir süreleri olduğunu ama daha erken bitirmeyi planladıklarını da ifade etti.

27 Haziran'da yapılan açıklamada 45 gün içinde tamamlanacağı söylenen Bağlantı Yolunun belirtilen süre içerisinde bitirilmemesinin nedenini de sorduğumuz Ercan, “ Bağlantı Yolu için söz vermiştik ama teknik aksaklıklar yüzünden yolu belirtilen sürede bitiremedik. Araçlara şu an bakım yapılıyor. Bakımın ardından çalışmalar kaldığı yerden devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
13°
kapalı