banner851

banner614

DURDU’NUN MİSAFİRPERVERLİĞİ TAM NOT ALDI

banner619

Geçtiğimiz günlerde Düzce’nin otomotiv sektöründe lider kuruluşu olan Kervan Otomotiv’i ziyaret eden Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille Düzce’nin şehre özgü lezzetleri ve yeşilliğine hayran kaldı.

banner846
Yerel Haber 09.07.2021, 15:37 09.07.2021, 18:13
2455
banner844

Uzun yıllardır Alman devi Opel’i Düzce ve bölgede başarıyla temsil eden Kervan Otomotiv, büyüme hedefi doğrultusunda dev yatırımla Peugeot ve Citroën markalarının sıfır araç satışı ve servis hizmetlerini de bir süre önce bünyesine katarak sektördeki yerini perçinledi.

Hem tebrik etmek hem de şirket bünyesine katılan markalar için yapılan yatırımları görmek için geçtiğimiz günlerde Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, Citroën Genel Müdürü Selen Alkım ve Peugeot Genel Müdürü İbrahim Anaç, Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu’yu ziyaret etmişti.

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, ziyareti sırasında Şemsi Durdu’nun misafirperverliğinden duyduğu memnuniyetin yanı sıra, Düzce’nin yeşil doğasına ve Düzce’nin yerel lezzetlerine duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Cornuaille, yemyeşil doğaya sahip bir şehirde birbirinden lezzetli yemekleri tadıyor olmanın verdiği mutlulukla, bölgede yıllardır azim ve başarı ile sektörün lideri olan Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu’ya teşekkür ettiğini ifade ederek, Düzce’de başarılı İş İnsanı Şemsi Durdu liderliğinde markalarının temsil ediliyor olmasından çok memnun olduklarını vurguladı.

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille’yi Düzce’de ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kervan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu da şirket hedefi doğrultusunda Düzce’yi dünya markaları ile buluşturduklarını ve yatırımların devam edeceğini vurguladı.  

Yorumlar (3)
Misafir 3 hafta önce
Af edersiniz ama Düzce,nin lezzetleri derken bilmediğimiz ne lezzeti var merak ettim yemek kültürü sıfır bu şehirde.
düzceli81 3 hafta önce
EŞEK NE ANLAR HOŞAFTAN.BEĞENMEDİYESEN BU ŞEHRİ TERKEDEBİLİRSİN.GİDERKEN KİMSE YOK.GALİZA ETMEYE GELDİMİ ÇOKSUNUZ.
ya bıktırdınız 3 hafta önce
Bıktırdınız emin olun, iki otomobil firmasından da soğudum, midem bulandı! bu ailenin haber olmasından da. Gitmedim gitmemde başka şehirden alırım daha iyi! Düzce'nin derdi bu tamamen sanki la havle.