banner851

banner955

DÜSOFF ÖNCÜLÜĞÜNDE KAR SAFARİSİ

Düzce Safari Off-Road Kulübü, Düzce yaylalarında kar safarisine çıktı. 48 araç ve 170 kişi ile safariye çıkan grup, Düzce Belediyesi önünden uğurlandı.

Yerel Haber 24.12.2018, 18:25 25.12.2018, 16:47
1729
DÜSOFF ÖNCÜLÜĞÜNDE KAR SAFARİSİ
banner1032

Düzce’nin en büyük off-road grubu Düzce Safari Off-Road Kulübü (DÜSOFF) dün, Düzce’nin yaylalarında safariye çıktı.Şehir merkezinde göremesek de Düzce’nin yaylalarını beyaza bürüyen karın keyfini çıkarmak amacıyla kar safarisine çıkan 170 kişilik grup Düzce Belediyesi önünden, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Badur tarafından uğurlandı.48 araçlık safari grubuna İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce Adliyesi 2.Ağır Ceza Reisi Ferhan Acar, İl Kültür Turizm Müdürü Resul Taştan, Düzce üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay ve Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneği üyeleri de eşlik etti.“İlimizin tanıtımına katkı sağlayacak”

Safari grubunu uğurlamadan önce bir değerlendirmede bulunan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay,  “İlimizin tanıtımı konusunda sivil toplum kuruluşlarının büyük öneme sahip olduğunu düşünüyorum. Burada da etkinliğe yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. Kar safarisi yapacak arkadaşlarımız. Hepsine yayla yollarında kolaylıklar diliyorum, düzenledikleri etkinlik için de tebrik ediyor, devamını diliyorum” ifadesinde bulundu.Belediye meydanından çıkış yapmalarının ardından ilk durakları Odayeri Yaylası olan, safari tutkunları doyasıya eğlendi. Sucuk ekmek eşliğinde bembeyaz karın keyfini çıkaran grup, soğuğa rağmen oynayarak ısındı.

“Gezebildiğimiz yaylalarımızı gezeceğiz”

Burada bir açıklama yapan DÜSOFF Başkanı Mehmet Albayrak şöyle konuştu:

“Bugün bir kar safarimiz olacak. Çıkışımızı Düzce Belediyemizin önünden yaptık. Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneğinden 40 kişi var. Kendi kulübümüz üyeleri var. Ereğli ve Zonguldak’tan katılan 10 aracımız var. Şu anda Odayeri Yaylası’ndayız. İstikametimiz Sırıklı Yaylası olacak. Diğer yaylalarımızı da gezeceğiz.”

HABER: Ö. YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (7)
şakacı 4 yıl önce
YALAN DÜNYA BİRİ EVİNE ODUN KÖMÜR ALAMAZ BİRİLERİDE KARDA ZEVK YAPAR
cemo 4 yıl önce
ulan hayat size güzel...
Can Toker 4 yıl önce
Düzce'nin tanıtımı için güzel bir program,işaAllah ulusal medyadan da otomotiv programcıları davetlidir.
eski düzceli 4 yıl önce
Arkadaşlar Fazla Yaygara Yapmadan Düzce nin Yaylalarının Keyfini Çıkarın.
Zira El değmemiş Olağan üstü güzellikler var. Gereksiz reklam yaparak Doğayı ve tüm güzellikleri tahrip edecek Kuru Kalabalıkları Yaylalara doldurursunuz. Adları Tüm Türkiye tarafından bilinen Karadeniz in meşhur yaylalarının durumu İçler acısı bir halde . Bırakın Yaylalar huzurlu kalsın.
deniz 4 yıl önce
dernek vakıf önemli tabi ama diğer illerde! çünkü düzceyi tanıtmak için bişeyler yapan sadece offroad ve bisiklet derneği diğer tanıtma vakıf ve dernekler maalesef boş düzce için bişey yapan yok
doğasever 4 yıl önce
etkinlik güzel etkinliği anlamlandırmak ve değer katmak için herkes aracının bagajına birer parça yem koysa bu gezi yaban hayatına bir katkı ile taçlandırılırmıydı acaba
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Off rood u seviyorum fakat pahallı bir spor
15
kapalı