banner851

banner614

DUVARA SIKIŞTI

banner619

Akçakoca'da bir binanın bahçe duvarına sıkışan yavru kedi için seferber olan Akçakoca İtfaiyesi ekipleri, yarım saatlik bir çalışmayla sıkışan kediyi kurtardı.

banner846
Yerel Haber 25.10.2017, 16:43 27.10.2017, 10:33
1503
banner844

Akçakoca'da bir yavru kedi hem itfaiyeyi hem de hayvanseverleri seferber etti. Kent merkezindeki bir binanın bahçe duvarında sıkışan yavru kedi itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı.

Edinilen bilgilere göre; duvarda ilerlerken teller ile beton blok arasında sıkışan kedi için ihbar üzerine bina önüne gelen Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı itfaiye erleri, duvarı ve üzerindeki telleri çelik makasla kesti. 

Yavru kediyi sıkıştığı tel örgüden kurtarmak için yarım saatlik titiz bir çalışma yürüten itfaiye ekipleri, kedinin canını acıtmadan bulunduğu yerden kurtardı. İtfaiye ekipleri, daha sonra kurtarma çalışmasını takip eden Dohaycan Üyesi Miner Savcın’a kediyi teslim etti.Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (5)
thanks 4 yıl önce
ellerinize sağlık, hepsi öyle değerli ki bu hayvan dostların..
Yuri 4 yıl önce
Trafolarda takılmıyorlar artık! :)
deist 4 yıl önce
Haydi bakalım hayır yapıyorum diye cemaatlere camilere kimin nereye kullandığı belli olmayan maddi destek mi. yoksa bir canlının hayatını bağışlamak mı?. güzel insanlar bu gün kediyi kurtaranlar Allah için insanlık için bir şey yapmış..
berk 4 yıl önce
ALLAH razı olsun sizden
Chief 4 yıl önce
ellerinize sağlık, Allah razı olsun...