banner851

banner955

DÜZCE BELEDİYESİ HAKKARİ’YE EL UZATTI

Düzce Belediyesi personeli düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Programda konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, geçtiğimiz günlerde 2 bin kişilik iftar programı düzenlediği Hakkari’nin Yüksekova ilçesi ile ilgili konuştu ve “Düzce Belediyesi sadece Düzce içinde değil Hakkari ve Yüksekova’da da aynı hizmetleri sundu.” dedi.

Yerel Haber 20.06.2017, 14:33
621
DÜZCE BELEDİYESİ HAKKARİ’YE EL UZATTI

Ramazan ayının sonlarına yaklaşılırken Düzce Belediyesi de personeli ve aileleri için bir iftar programı düzenledi.

Bir otelin yemek salonunda düzenlenen programda konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Ramazan ayı boyunca Düzce Belediyesi’nin faaliyetlerini anlattığı konuşmasında şu ifadelerde bulundu:

“Düzceliler’e Ramazan ayını dolu dolu yaşattık”

“Düzce Belediyesi olarak Düzceliler’e Ramazan ayını dolu dolu yaşattık. Bir taraftan Ramazan Çadırı’nda 1500 kişiye iftar yemeği verdik diğer tarafta çarşımızda gönüllerinde gezip eğlendiler. Ramazan ayının içerisinde birçok fakir, ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı, giyim ve ayrıca hayır yardımları yapıldı.”

“Hakkari ve Yüksekova’da da aynı hizmetleri sundu”
Düzce Belediyesi’nin Ramazan ayı süresince sadece Düzce’de değil Hakkari’ye de aynı hizmetleri sunduğunu belirten Keleş, şöyle konuştu:

“Düzce Belediyesi sadece Düzce içinde değil Hakkari ve Yüksekova’da da aynı hizmetleri sundu. Orada da sizinle oluşturduğumuz yemek sofraları oluşturuldu, gıda yardımları yapıldı. Suriye’de Ren Bölgesi’nde Temmure Kampı’nda kardeşlerimiz de unutulmadı. Oraya da yine gıda yardımları ve değişik ihtiyaç malzemeleri götürüldü. İnşallah hafta sonu ben de yine orada olacağım.”

Haber: Ö. Yılmaz
banner844
Yorumlar (6)
VUSLAT 5 yıl önce
HAKKARİYE UÇAKLA GİDİP DE ordaki halden anlıyoz demeyle olmuyor malesef gidin kara yoluyla orada çalısan sağlıkçıların öğretmenlerin askerimizin poisimizin ve ailelerinin çekktikleri sıkıntıları endişelerini baz alın kendinize ...
Kurthilal 5 yıl önce
Edirne kars fark etmez hizmet edin reklama gerek yok bu batana sahip cıkın doğunun insanı batının insanı gibi her şeyi hak ediyor hepimiz kardrşiz emniyeti elden bırakmayalım bu ülke icin başarılar başkan m keleş
Superiko 5 yıl önce
Helal katdeşlik bu
mesut göksu 5 yıl önce
Vay hakkarinin haline vayKendi memleketindeki icraatları neydiki ?Bilen varsa buyursun
düzceli 5 yıl önce
kendi vatandaşın aç yoksul sen neyin peşindesin sokakları dolaş da gör. ne dolaşması belediyeye uğradığı yok ki
hakiki düzceli 5 yıl önce
makamda oturma işi 15 yıl önce bitti haberiniz yok galiba bayım...
Yeni Sayımız