banner851

banner614

DÜZCE'DE BİTMEYEN ÇİLE!

banner619

Düzce'de altyapı eksikliklerinin yol açtığı sorunlar zincirine Akçakoca da dahil oldu. Her şiddetli yağmur sonrası adeta göle dönen Çukurtarla bölgesi yine yağmura teslim oldu.

banner846
Yerel Haber 29.05.2018, 10:59 30.05.2018, 12:20
5441
banner844

Dün gece saatlerinden itibaren etkisini sürdüren sağanak yağışlar, Akçakoca’nın bitmeyen bir sorununu daha gün yüzüne çıkardı.

Şiddetli yağmur, daha önce de çoğu kez yağmur altında bıraktığı Çukurtarla bölgesinin bir kez daha sular altında kalmasına yol açtı. 

Akçakoca’nın okullar bölgesi olarak da bilinen Çukurtarla mevkiini adeta göle çeviren şiddetli yağmur sonrası sabah saatlerinde çevredeki okullara gitmek için yolu kullanmak zorunda kalan araç ve servis sürücüleri sıkıntılı anlar yaşadı.

Her yağışta aynı manzaranın yaşandığı bölgede belediye ekipleri vidanjör destekli çalışmalar yürütürken, suların birikmesini önleyecek şekilde bir altyapı düzenlemesine acil ihtiyaç olduğu dile getiriliyor.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
DÜZCELİ 3 yıl önce
İZMİRDE OLSAYDI CHP PARTİSİN VER YANSIN OLURDU ANKARA İSTANBUL HEEP AKP ELLERİNDE BELEDİYE AKP NİN SULAR ALTINDA AMA NEYSE GENE FDÜZCE OLARAK AKP VERİRİZ DÜZCEDE AVUNUNUCU YALASIN
Burak Erden 3 yıl önce
İsminden kaybediyor. cukurtarla yerine tepetarla olsaydi sel basmazdi
Vatandaş 3 yıl önce
Sonra erdoğana oy verip vrkile vermeyenler fetöcüdür rezil herifler
Dzcl 3 yıl önce
Hay maşAllah deniz şehre girmis
Duygu 3 yıl önce
Sürekli aynı yolllar bozulup tekrar tekrar yapılacağına burası yapılsın
Vatandaş514 3 yıl önce
Sayın akpli yöneticiler milleti yaftalayacağınıza altyapı yapın. İş yapın ki millet size de oy versin. Sonra zorunuza gidiyor
m 3 yıl önce
Yalnız değilsiniz ülkenin hiç bir yerinde altyapı yok )
28°
açık