banner851

banner955

DÜZCE HALKINA ÇAĞRI: DESTEK OLUN

Vatan Partisi, İncirlik Üssü’nün ABD'ye kapatılması için imza kampanyası başlattı. Düzceliler’i kampanyaya destek olmaya çağıran partinin Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, “Amerika bölücü terör örgütlerine açıktan ağır silahlar vermektedir. Artık karar verme zamanı gelmiştir. Her şey ortadayken bunu görmezden gelirsek, ülkemize ve milletimize ihanet olur.” dedi.

Yerel Haber 20.05.2017, 14:31 20.05.2017, 17:37
1823
Vatan Partisi tarafından vatan bütünlüğü ve güvenliği gerekçesiyle İncirlik Üssü’nün ABD’ye kapatılması için imza kampanyası başlatıldı. İncirlik Üssü’nün Amerikan uçaklarına kapatılarak, Türk ordusunun denetimi altına alınması çağrısı yapıldı.
“Görmezden gelirsek, ülkemize ve milletimize ihanet olur”
Spor Sokak girişinde toplanan partililer adına basın açıklaması yapan Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, ABD ve İsrail'in yıllardır bölücü PKK ve FETÖ’yü besleyip desteklediğini belirterek, şöyle devam etti: “Amerika bu bölücü terör örgütlerine açıktan ağır silahlar vermektedir. Artık karar verme zamanı gelmiştir ve şimdi hükümete soruyoruz. Halen daha ABD’ye dost ve stratejik müttefikimiz mi diyeceğiz. Her şey ortadayken bunu görmezden gelirsek, ülkemize ve milletimize ihanet olur. Bu millet, bu devlet bugün varsa ve ayaktaysa, düşmana, emperyalizme boyun eğmediği için var.”
“İncirlik Üssü Türkiye'nin bağrına saplanmış bir hançerdir” 
“İncirlik Üssü Türkiye'nin bağrına saplanmış bir hançerdir.” diyen Sönmez, şunları kaydetti: “Vatan toprağımız olan İncirlik Üssü’nden kalkan Amerikan uçakları; askerimizi, polisimizi şehit eden terör örgütlerini destekliyor ve yardım ediyor. 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ’nün darbe girişimine İncirlik Üssü’nden yardım ve yataklık yapıldığı belgeleriyle ortada. İncirlik Üssü ‘Amerika'nın Türkiye hükümetini devirme ve ülkemizi içeriden ele geçirme girişimlerinin hizmetindedir. İncirlik Üssü aynı zamanda komşularımıza karşı bir tehdit ve saldırı üssüdür. Vatan Partisi olarak tüm Türkiye'de olduğu gibi, burada da imza kampanyası başlatıyoruz. İncirlik Üssü, Amerikan uçaklarına kapatılsın. Tüm Düzce halkını bu kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz.”
Yorumlar (4)
adamın teki ne 6 yıl önce
''Cehenneme giden yol da iyi niyet taşları ile döşelidir'' demişti yıllar önce rahmetli bir hocamız...
adamın teki 6 yıl önce
Burada dini bir meseleden bahsetmiyoruz, siyasi bir meseleden bahsediyoruz.
Millici 6 yıl önce
''Amerika bize BOB eşbaşkanlığı görevi verdi'' ve Irakı işgal eden Amerikan işgalcileri için ''Sağlıkla ülkelerine dönmeleri için dua ediyoruz'' diyen zihniyet Düzce'de %72 oy alyor..Amerika'yı kim lanetleyecek?
adamın teki 6 yıl önce
Amerikan işgalcileri için "Sağlıkla ülkelerine dönmeleri için dua ediyoruz" sözünü defolup gitmelerini arzu ediyoruz diye anlıyorum ben. Karşındaki ABD, açıkça çık git deme gücün hala yok.
Yeni Sayımız